InteriaTV - dip

Filmy - Dip (3)

  • Jak zrobić dip do owoców?

    Owoce mogą być doskonałymi przekąskami - kto powiedział, że wyłącznie słone, wytrawne rzeczy mogą się sprawdzać choćby podczas oglądania telewizji! Większość z nich można jadać również z doskonałymi dipami, by wydobyć w ten sposób całą głębię smaku i aromatu owoców. Oto przepis na delikatny, przepyszny dip, dzięki któremu owoce nie będą smakowały zwyczajnie!
  • Jak zrobić wegański sos serowy?

    Weganie często mają problem ze zrobieniem czy kupieniem sosu serowego. Ten - bardzo popularny i wyborny w smaku - zwykle robiony jest z serów z podpuszczką, która jest nie do zaakceptowania w diecie wegańskiej. Jak więc zrobić sos, który świetnie zastąpi klasyczny sos serowy, a jednocześnie będzie przypominał go w smaku? Poznajcie nasz przepis na wegański, mocno warzywny i bardzo wyrazisty w smaku sos dla wegan!
  • Jak zrobić sos tzatziki?

    Przepis na sos tzatziki to może najpopularniejsza pozycja kuchni greckiej - podawany solo lub jako dodatek do dań z grilla, smażonych, pieczonych, a także jako dodatek do pieczywa. Jak zrobić samodzielnie w domu sos tzatziki? Ten gęsty dip składa się z przepysznego greckiego jogurtu, drobno siekany ogórek, czosnek i w końcu pyszna, delikatna oliwa. Niekiedy tzatziki występuje również w wersji z pysznymi dodatkami - papryką, pieprzem czy pietruszką. Poznajcie nasz szybki i prosty przepis na sos tzatziki!