diler

Artykuły - Diler (31)

 • Sprzedawał celebrytom kokainę. Grozi mu 15 lat więzienia

  Sprzedawał celebrytom kokainę. Grozi mu 15 lat więzienia

  Do warszawskiego sądu rejonowego trafił akt oskarżenia przeciwko Cezaremu P., zwanemu w mediach "dilerem celebrytów". Mężczyźnie za handel kokainą na znaczną skalę grozi do 15 lat więzienia - poinformowała w piątek Prokuratura Krajowa.
 • RMF24: Diler celebrytów zatrzymany w centrum Warszawy

  RMF24: Diler celebrytów zatrzymany w centrum Warszawy

  Warszawskiego dilera kokainy, zaopatrującego w narkotyki między innymi ludzi biznesu, celebrytów, prawników i lekarzy zatrzymali funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego. Wraz z Cezarym P. w ręce policji wpadły jeszcze cztery osoby zamieszane w handel narkotykami.
 • O troskliwej Komisji i złym lewarze

  O troskliwej Komisji i złym lewarze

  Dawno, dawno temu... Choć w sumie to nie aż tak bardzo, Rada Ministrów, na wiosek i na podstawie opinii przygotowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego, zdecydowała o ograniczeniu maksymalnej wysokości dostępnej w Polsce dźwigni finansowej. W najbliższej przyszłości nie znajdziemy już zatem polskiego brokera, który w swojej ofercie ma dźwignię 1:500, 1:200 czy najpopularniejszą 1:100. Teraz wszyscy krajowi dostawcy usług Fx będą jednogłośnie swoim klientom oferować lewar 1:50.
 • Jérôme Kerviel - genialny oszust na wolności

  Jérôme Kerviel - genialny oszust na wolności

  Cyniczny przestępca czy niewinna ofiara? Człowiek, który w 2008 r. doprowadził na skraj bankructwa trzeci największy francuski bank - Société Générale, 8 września opuścił więzienie Fleury Mérogis, znajdujące się na południe od Paryża, w którym nie spędził nawet pięciu miesięcy. Jego swoboda ruchów pozostanie ograniczona, jednak podejmie pracę w firmie zajmującej się doradztwem w branży informatycznej.
 • Zabobony na parkiecie

  Zabobony na parkiecie

  Inwestorzy korzystający z narzędzi opartych na liczbach Fibonacciego i złotej proporcji posługują się w istocie magią. Narzędzia te dają graczom jedynie fałszywe poczucie zrozumienia procesów zachodzących na wykresie cenowym.
 • KNF: Aktywa klientów DM IDM trafią do DM PKO BP

  KNF: Aktywa klientów DM IDM trafią do DM PKO BP

  Komisja Nadzoru Finansowego podjęła decyzję o przeniesieniu aktywów klientów Domu Maklerskiego IDM do Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.
 • Co warto wiedzieć przed kupnem samochodu?

  Co warto wiedzieć przed kupnem samochodu?

  Nowy Rok to dla wielu osób czas postanowień na nadchodzące kilkanaście miesięcy. Może chodzić o różne wyzwania i cele, w tym sprawy majątkowe, jak choćby zakup lub wymiana auta. Tego rodzaju transakcję, zwłaszcza gdy dotyczyć ma ona pojazdu z drugiej ręki, warto wcześniej przemyśleć i przygotować, aby później nie było niemiłych niespodzianek. Istotne będzie ustalenie i sprawdzenie zarówno stanu technicznego, jak i - o czym wielu zapomina - stanu prawnego z uwzględnieniem ubezpieczenia.
 • Egzekucja dealera

  Egzekucja dealera

  Pół tysiąca bezrobotnych, 16 zamkniętych salonów samochodowych, polski biznesmen, który stracił kilkadziesiąt milionów złotych - takie są skutki konfliktu między Iberia Motor Company, polskim dealerem SEAT-a (hiszpańska marka należąca do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Volkswagen), a macierzystą firmą.
 • Highlife według dziedzica narkotykowego imperium

  Highlife według dziedzica narkotykowego imperium

  Ma 23 lata, ojca będącego szychą wśród meksykańskich karteli narkotykowych, 30 tysięcy śledzących na Twitterze i jeszcze więcej "zielonych" na swoim koncie. Poznajcie Serafina Zambadę Ortiza - szpanera, który pokazywał w sieci jak bawią się synalkowie groźnych gangsterów.