InteriaTV - diety

Filmy - Diety (11)

 • Jakie będą trendy w dietach w 2020 roku?

  Dietetyk kliniczny dr Hanna Stolińska opowiedziała o trendach dietetycznych na 2020 rok. Jakie mąki będą popularne? Co jeszcze będziemy jeść? – Zachodnioafrykańskie smaki, czyli wszystko to, co jest ostre – powiedziała – Stolińska. Jakie są zalety ostrych potraw? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Schudł 60 kilogramów w trzy lata!

  Przemysław Klimkiewicz w ciągu trzech lat schudł 60 kilogramów. O swojej walce z nadwagą i walce o zdrowie powiedział w "Dzień Dobry TVN". Ile ważył zanim zaczął się odchudzać? Jaka dietę stosuje? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Diety, które mogą nam zaszkodzić

  Co pewien czas pojawia się moda na nową, rzekomo odkrywczą dietę – ostatnią nadzieję dla zdesperowanych osób, które nie potrafią sobie poradzić z nadwagą. Niestety wiele diet może okazać się bardzo szkodliwych dla zdrowia, a na dodatek… zupełnie nieskutecznych.
 • Wielka piątka odchudzających owoców

  Większość owoców wcale nie jest niskokaloryczna. Zawierają cukry proste i ich nadmiar może nam zaszkodzić w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jednak są wyjątki – owoce, które sprzyjają odchudzaniu, pobudzając spalanie tłuszczu, pomagając w trawieniu i oczyszczaniu z toksyn. Ale obowiązuje je taka sama zasada jak przy innych owocach – co za dużo, to niezdrowo.
 • Domowy wyszczuplający balsam do ciała

  Odchudzanie się i chęć wyszczuplenia własnego ciała - to problemy niemal każdej kobiety, która ma problem z własną wagą i samoakceptacją. Podczas odchudzania warto zadbać, by skóra nie zrobiła się wiotka i niemiła w dotyku - właśnie w tym celu warto zadbać o codzienne nawilżanie skóry odpowiednim balsamem, który można przygotować samodzielnie w domu! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Ewa Wachowicz nie odmawia sobie jedzenia

  Ewa Wachowicz jest przeciwniczką diet, zabraniających jedzenia rzeczy, które lubimy. Jurorka kulinarnego show "Top Chef" woli jeść wszystko, ale z umiarem. Jedyną receptą na szczupły wygląd Ewy Wachowicz jest zdrowe i rozsądne odżywianie się, a nie konkretna dieta.
 • Maja Sablewska: Piszę kolejny poradnik

  Po sukcesie jaki odniósł poradnik modowy Mai Sablewskiej, autorka przygotowuje kolejną publikację. Zapowiada, że tym razem skoncentruje się na tym, co jest pod ubraniem. Zdradzi m.in. jak zrzuciła osiem kilogramów i dlaczego nie je mięsa. - Obalam stereotyp diet, które nie mają w sobie logiki - mówi Sablewska.
 • Magda Gessler: Medycyna zarabia na leczeniu otyłości

  Restauratorka Magda Gessler o nadwadze oraz o tym, dlaczego jest coraz więcej otyłych małoletnich i jak temu zapobiegać?
 • EuroparlTV: Producenci żywności na celowniku

  Ludzie często ulegają chwilowym modom na diety różnego rodzaju. Europosłowie postanowili sprawdzić, czy można uregulować działalność przemysłu, który wykorzystuje nasze dążenie do doskonałości.
 • Zmień swoje życie w 14 dni!

  Światowej sławy dietetyczka Gillian McKeith opracowała dietę dla tych, którzy wiecznie odkładają troskę o swoje zdrowie na później. Jaki jest jej sekret?