diety

Artykuły - Diety (425)

 • Zaskakująco prosta i niezwykle skuteczna dieta

  Zaskakująco prosta i niezwykle skuteczna dieta

  Jak się odżywiać, żeby mieć prawidłową masę ciała i dobrze się czuć? Co jeść, a czego się wystrzegać? W jakich ilościach i jak często? Okazuje się, że zamiast szukać odpowiedzi na te pytania, wystarczy wsłuchać się w swój organizm: on wie, czego i w jakich ilościach potrzebuje.
 • Gotowanie dla smyka alergika

  Gotowanie dla smyka alergika

  Twój szkrab jest uczulony i musi dostawać posiłki inne niż reszta rodziny? Nie wpadaj w panikę. Wprowadzenie diety nie jest wcale takie trudne. Nasze rady ułatwią ci zorganizowanie domowej kuchni na nowo.
 • Mleczna droga

  Mleczna droga

  Jeśli twoje dziecko jest amatorem nabiału, masz wyjątkowe szczęście. Większość maluchów nie reaguje jednak na szklankę mleka szerokim uśmiechem.
 • Co wiesz o menu niemowlęcia?

  Co wiesz o menu niemowlęcia?

  Twojemu dziecku mleko już nie wystarcza? Sprawdź, czy masz wiedzę, która ułatwi ci wprowadzenie zmian w diecie smyka.
 • Jakie diety stosują znani rodzice?

  Jakie diety stosują znani rodzice?

  Na odchudzanie są różne sposoby. Znani obalili powszechnie funkcjonujące mity dotyczące diet. Czy wyeliminowanie z naszej diety węglowodanów sprawi, że szybciej schudniemy? Jeśli nie, to może produkty light będą dobrym wyborem, gdy chcemy zgubić zbędne kilogramy? - Wszystkie produkty light najczęściej są żywnością wysoko przetworzoną - zaznaczyła blogerka Marta Dymek. - Uwielbiam biały chleb - wyznała Bar
 • Dieta paryska bez efektu jo-jo

  Dieta paryska bez efektu jo-jo

  Czy można zgubić nadwagę, nie bać się, że powróci i na dodatek cieszyć się jedzeniem? Znany francuski dietetyk dr Jean-Michel Cohen w książce „Paryska dieta” przekonuje, że to możliwe.
 • Czy warto przy menopauzie zażywać suplementy diety?

  Czy warto przy menopauzie zażywać suplementy diety?

  Preparaty bez recepty mogą uzupełniać niedobór witamin, minerałów i hormonów.
 • Jak zaczynać dietę, to od poniedziałku

  Jak zaczynać dietę, to od poniedziałku

  "Od jutra" - to już utarte powiedzenie, wśród osób chcących przejść na dietę. Jednak jak wskazują najnowsze badania większość z nas na zmiany w sposobie odżywiania i stylu życia, najczęściej decyduje się w poniedziałek.
 • Na serce: Dieta śródziemnomorska

  Na serce: Dieta śródziemnomorska

  Pozwala szybciej odzyskać formę po zawale i eliminuje ryzyko kolejnego.
 • Jak się przygotować do badania krwi, moczu, USG brzucha, RTG kręgosłupa

  Jak się przygotować do badania krwi, moczu, USG brzucha, RTG kręgosłupa

  Dieta, wysiłek fizyczny, stres, palenie tytoniu, a nawet... żucie gumy – to wszystko może mieć wpływ na wynik, jaki uzyskasz! Co zrobić, by go nie zafałszować?

Filmy - Diety (11)

 • Jakie będą trendy w dietach w 2020 roku?

  Dietetyk kliniczny dr Hanna Stolińska opowiedziała o trendach dietetycznych na 2020 rok. Jakie mąki będą popularne? Co jeszcze będziemy jeść? – Zachodnioafrykańskie smaki, czyli wszystko to, co jest ostre – powiedziała – Stolińska. Jakie są zalety ostrych potraw? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Schudł 60 kilogramów w trzy lata!

  Przemysław Klimkiewicz w ciągu trzech lat schudł 60 kilogramów. O swojej walce z nadwagą i walce o zdrowie powiedział w "Dzień Dobry TVN". Ile ważył zanim zaczął się odchudzać? Jaka dietę stosuje? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Diety, które mogą nam zaszkodzić

  Co pewien czas pojawia się moda na nową, rzekomo odkrywczą dietę – ostatnią nadzieję dla zdesperowanych osób, które nie potrafią sobie poradzić z nadwagą. Niestety wiele diet może okazać się bardzo szkodliwych dla zdrowia, a na dodatek… zupełnie nieskutecznych.
 • Wielka piątka odchudzających owoców

  Większość owoców wcale nie jest niskokaloryczna. Zawierają cukry proste i ich nadmiar może nam zaszkodzić w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jednak są wyjątki – owoce, które sprzyjają odchudzaniu, pobudzając spalanie tłuszczu, pomagając w trawieniu i oczyszczaniu z toksyn. Ale obowiązuje je taka sama zasada jak przy innych owocach – co za dużo, to niezdrowo.