InteriaTV - dieta

Filmy - Dieta (108)

 • Dlaczego diety nie działają?

  Dlaczego ludzie wymyślili diety? Jakie odżywianie się jest najzdrowsze? Wyjaśnił to prof. dr Andreas Michalsen, internista. – Ważne jest zmniejszenie liczby kalorii – zaznaczył. Dlaczego diety nie są skuteczne? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Nie przestrzega diety i ma mało ruchu. Ale internet go pokochał

  Ten kot ewidentnie nie przestrzega diety i ma za mało ruchu. Widać, że jego ulubionym zajęciem jest odpoczynek. Internet pokochał go jednak za umiejętność pełnego zrelaksowania się i trwania w tym stanie przez długi czas. (STORYFUL/x-news)
 • Znalazła sposób na depresję. Teraz inspiruje miliony

  Massy Arias to uznana gwiazda w środowisku fitness. 30-latka jest certyfikowanym trenerem personalnym. Znana jako MankoFit na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram dzieli się wskazówkami dotyczącymi treningów, diety i sposobu życia. Arias podkreśla, że sport i ćwiczenia pomogły jej wyjść z depresji. Jej profil na Instagramie obserwują prawie trzy miliony użytkowników. (Agencja TVN/x-news)
 • Dieta OMG. Na czym polega i czy jest zdrowa?

  Dietetyk Urszula Somow oraz trener przygotowania motorycznego Paweł Raczyński rozmawiali o diecie OMG. Polega to na porannej kąpieli w zimnej wodzie, która powinna trwać 15 minut oraz wypicie po niej filiżanki czarnej kawy. Aby dieta okazała się skuteczna, trzeba zjeść pierwszy posiłek dopiero po 3 godzinach od wstania z łóżka. Czy to dobry sposób na odchudzanie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Post przerywany, czyli intermittent fasting. Dietetyk Jakub Mauricz zdradza tajniki

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Jakub Mauricz. Jednym z poruszonych podczas rozmowy tematów był post przerywany, czyli intermittent fasting. Co na jego temat sądzi dietetyk? - To w zasadzie odwzorowanie tego, co działo się w średniowieczu. Może być bardzo fajnym narzędziem - powiedział. - Sam wielokrotnie wykorzystuję go jako pewien reset dla układu odpornościowego, ale trzeba pamiętać, że to tylko narzędzie. Jeżeli u kogoś 3h bez jedzenia to już burczący brzuch, to to jest antymetoda - dodał. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Dietetyk Jakub Mauricz o bardzo restrykcyjnych dietach

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Jakub Mauricz. Dietetyk poruszył kwestię restrykcyjnych diet, na które decyduje się wiele osób. Część z nich myśli o tym, by zgubić w taki sposób zbędne kilogramy, dla niektórych jest to kwestia poglądowa. - Wiele osób może sobie na tym funkcjonować do pewnego czasu, dopóki nie pojawią się istotne niedobory - stwierdził. Jakub Mauricz jest sceptycznie nastawiony do takiego sposobu odżywiania się. Wyjaśnił też, dlaczego jest zwolennikiem wzajemnego uzupełniania się pokarmów mięsnych i dań jarskich w codziennej diecie. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Maciej i Karolina Szaciłło o diecie dla zdrowego serca

  W kuchni „Dzień Dobry TVN” Maciej i Karolina Szaciłło zaprezentowali swoje przepisy na dania, które wspomagają układ sercowo-naczyniowy. Pokazali między innymi przepis na owsiane placuszki z ksylitolem różanym. Jakie właściwości ma czosnek? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy post to odpowiednia dieta?

  Jack Dorsey, twórca Twittera, lansuje nową dietę, która polega na poszczeniu. W studiu „Dzień Dobry TVN” dietetyk Daria Łukowska i lekarz Paweł Grzesiowski rozmawiali o tym, czy post to dieta i czy jeden posiłek dziennie jest wystarczający? Jak powinna wyglądać dobrze zbilansowana dieta? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy dietą można złagodzić bóle miesiączkowe? Dietetyk Jakub Mauricz odpowiada

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Jakub Mauricz. Dietetyk zdradził czy odżywianiem można złagodzić bóle miesiączkowe. - Pewna strategia dietetyczna polega na dużej eliminacji spożycia alkoholu, w dużej części piwa i produktów strączkowych, zwłaszcza soi - powiedział. Czy można stosować ziołoterapię? (20m2 Łukasza/x-news)
 • Zadbaj o zdrowie swojego pupila. Czego absolutnie nie może jeść pies?

  Traktujemy zwierzaki jak członków swojej rodziny, co oznacza, że musimy wyjątkowo dbać o ich zdrowie. Nawet jeśli pupilowi zdarza się ściągnąć coś ze stołu, warto pilnować, by niektóre produkty nie znalazły się w jego jadłospisie. Czego absolutnie nie mogą jeść psy? Wyjątkowo groźna jest czekolada, która zawiera trującą teobrominę. Pozornie nieszkodliwa cebula może powodować anemię, a drobiowe kości łamią się wzdłuż i są bardzo ostre, mogą więc przebić przełyk czy jelito pupila. Zobaczcie listę produktów szkodliwych dla czworonożnego przyjaciela. (Dzień Dobry TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.