Didier Drogba

Synonimy:
Drogba,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Didier Drogba (285)

Filmy - Didier Drogba (5)

 • Didier Drogba aspiruje do stanowiska prezesa federacji swojego kraju. Wideo

  Didier Drogba pod koniec 2018 roku zakończył karierę piłkarską. Teraz chciałby pomóc piłkarskiej federacji Wybrzeża Kości Słoniowej jako prezes. Czy Iworyjczyk dostanie szansę na poprawę piłkarskiej sytuacji w swoim kraju? Wybory odbędą się w listopadzie.
 • Didier Drogba kończy karierę. Wideo

  Didier Drogba zawiesił buty na kołku już ostatecznie. 40-letni Iworyjczyk wystąpił w 381 meczach Chelsea, strzelając dla londyńskiego klubu 164 gole. W ostatnim sezonie występował jeszcze w amerykańskim zespole Phoenix Rising, którego jest współwłaścicielem. Wcześniej Drogba grał m.in. w barwach Olympique’u Marsylia oraz Galatasaray. Teraz zdecyduje się na karierę trenerską?
 • Hat-trick Drogby dla Montreal Impact. Film

  Didier Drogba zdobył trzy bramki dla Montreal Impact w wygranym 4-3 meczu MLS z Chicago Fire.
 • Drużyny MŚ 2014: Wybrzeże Kości Słoniowej

  Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej to najwyżej klasyfikowana drużyna z Afryki na tegorocznych finałach mistrzostw świata. Atakiem będzie dowodził napastnik Didier Drogba, przez lata filar ofensywy Chelsea Londyn (obecnie gra w barwach Galatasaray Stambuł). Inne znane postaci w kadrze to bracia Yaya i Kolo Toure. Drużyna narodowa Wybrzeża Kości Słoniowej liczy wielu utalentowanych piłkarzy, na co dzień grających na Wyspach Brytyjskich, we Francji czy w Niemczech. W Brazylii przeciwnikami Iworyjczyków w grupie C będą Kolumbia, Grecja i Japonia.