Diane Lane

Synonimy:
Lane Diane,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Diane Lane (12)

 • Diane Lane: Wiecznie młoda

  Diane Lane: Wiecznie młoda

  W środę, 22 stycznia, 55 lat kończy od dawna wciąż tak samo piękna Diane Lane, gwiazda takich filmów, jak "Niewierna", "Hollywoodland", "Pod słońcem Toskanii" czy "Cinema Verite".
 • Powstanie serial o Hillary Clinton

  Powstanie serial o Hillary Clinton

  Amerykańska sieć telewizja NBC oznajmiła, że planuje nakręcić czterogodzinny mini serial o byłej pierwszej damie i sekretarz stanu, Hillary Clinton. W charyzmatyczną panią-polityk wcieliłaby się Diane Lane.
 • Po Batmanie czas na Supermana

  Po Batmanie czas na Supermana

  Chicago udawało już Gotham City, tym razem kolej na Metropolis. W "Wietrznym Mieście" niebawem wyląduje bowiem Superman.
 • John Malkovich na wyścigach

  John Malkovich na wyścigach

  John Malkovich wystąpi w reżyserowanym przez Randalla Wallace'a filmie "Secretariat".
 • John Cusack w komedii

  John Cusack w komedii

  W nowym filmie "Must Love Dogs" ("Musi kochać psy") John Cusack ("Ława przysięgłych") nie udaje, że je kocha, rzeczywiście bardzo lubi zwierzęta. "Miałem psa, ale gdy rozstałem się z kobietą, zwierzak został z nią. Ale uwielbiam psy, dorastałem z nimi" - mówi aktor.
 • Gwiazdy w "Must Love Dogs"

  Gwiazdy w "Must Love Dogs"

  John Cusack ("Ława przysięgłych"), Christopher Plummer ("Nicholas Nickleby"), Stockard Channing ("Rozwód po francusku") i Dermot Mulroney ("Schmidt") dołączyli do obsady filmu Gary'ego Davida Goldberga "Must Love Dogs". Na planie komedii romantycznej spotkają się z Kyrą Sedgwick ("Wakacje Waltera") i Diane Lane ("Niewierna").
 • Kyra Sedgwick lubi psy

  Kyra Sedgwick lubi psy

  Kyra Sedgwick ("Zaczyna się od pocałunku", "Wakacje Waltera") dołączyła do Diane Lane ("Pod słońcem Toskanii") na planie filmu "Must Love Dogs". Panie w romantycznej komedii zagrają siostry. Obraz powstaje dla studia Warner Bros. Pictures.
 • Diane Lane kusi Kevina Costnera

  Diane Lane kusi Kevina Costnera

  Kevin Costner ("Gra o miłość") i Diane Lane ("Niewierna") zagrają wpólnie w komedii romantycznej, której produkcję przygotowuje studio New Line Cinema. Film będzie nosił tytuł "Taming Ben Taylor".
 • Santa Barbara nagradza aktorki

  Santa Barbara nagradza aktorki

  Diane Lane ("Gniew oceanu", "Niewierna", "Pod słońcem Toskanii") i Charlize Theron ("Adwokat diabła", "Uwikłany", "Włoska robota") otrzymają specjalne honory podczas zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. 19. edycja tej imprezy rozpocznie się już 30 stycznia.

Filmy - Diane Lane (1)

 • Kevin Costner i Diane Lane jako przybrani rodzice Supermana

  Myślę, że Zack upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze udało mu się wprowadzić w życie swoją wizję i wydaje mi się, że ma za sobą poparcie fanów. Myślę, że pokazał w tym filmie wszystko, co mogli sobie wymarzyć - powiedział Kevin Costner, który gra rolę ojca Supermana w filmie "Człowiek ze stali".