Diana

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Diana (Film (2013) Reż.Oliver Hirschbiegel) ,

Artykuły - Diana (88)

 • Księżna Diana: Dziś byłaby 58-letnią babcią czworga wnucząt

  Księżna Diana: Dziś byłaby 58-letnią babcią czworga wnucząt

  Gdyby żyła, 1 lipca świętowałaby 58. urodziny. Księżna Diana, przez wielu uważana za królową ludzkich serc, doczekała się dwóch synów, Williama i Harryego. Choć w pamięci pozostaje wiecznie młoda, pośmiertnie doczekała się czworga wnucząt.
 • Reżyser "Diany" odpiera krytykę

  Reżyser "Diany" odpiera krytykę

  Oliver Hirschbiegel zareagował na ostrą krytykę jego filmu biograficznego o księżnej Dianie.
 • Diana. Smutna bajka dla dorosłych

  Diana. Smutna bajka dla dorosłych

  Uważała swoje życie za groteskowe i totalne kłamstwo. Stała się więźniem zimnego, królewskiego systemu, a także częścią zakłamanego wizerunku. O tym, jak naprawdę wyglądało życie księżnej Diany, pisze Andrew Morton w kontrowersyjnej książce "Diana. Moja historia".
 • "Diana": Księżna z bajki [recenzja]

  "Diana": Księżna z bajki [recenzja]

  Chociaż może się wydawać, że dekada lat 90. XX wieku była doskonale zarejestrowana przez mass media, dzięki czemu dobrze i zgodnie z prawdą funkcjonuje w naszej pamięci, okazuje się, że jest inaczej. Jak to zwykle bywa, rozpamiętując przeszłość, ucieka nam wiele niuansów.
 • Nowe zeznania w sprawie śmierci Diany

  Nowe zeznania w sprawie śmierci Diany

  Trzy brytyjskie gazety niedzielne przynoszą nowe rewelacje w sprawie śmierci księżnej Diany przed 16 laty. Bulwarowy "Mail on Sunday" twierdzi nawet, że Scotland Yard zarządził przegląd śledztwa w sprawie katastrofy w tunelu drogowym w Paryżu, w której zginęli również partner Diany, Dodi Al-Fayed i ich kierowca.
 • Czekając na "Dianę"

  Czekając na "Dianę"

  Już w następny piątek, 20 września, na ekrany polskich kin trafi film "Diana", ukazujący nieznaną do tej pory historię romansu Królowej Ludzkich Serc. W tytułowej roli wystąpiła Naomi Watts, znana dotąd z tak głośnych produkcji, jak "King Kong", "Poznasz przystojnego bruneta", "The Ring" czy "Mulholland Drive ".
 • Krytycy bezlitośni dla filmu "Diana"

  Krytycy bezlitośni dla filmu "Diana"

  Brytyjscy krytycy nie kryją rozczarowania najnowszym filmem biograficznym o księżnej Dianie z Naomi Watts w roli tytułowej. "Królowa serc została przedstawiona jako marudna singielka, przed którą uciekłaby nawet Bridget Jones" - pisze "Daily Mirror".
 • Kłopoty z książną Dianą

  Kłopoty z książną Dianą

  Naomi Watts przyznała, że obawia się, jak zostanie przyjęty jej najnowszy film, w którym zagrała księżnę Dianę. Obawy aktorki związane są między innymi ze sposobem mówienia Diany. Zdaniem Watts, księżna Walii miała "dystyngowaną manierę głosu".
 • "X Factor": Jurorów zawodzi intuicja

  "X Factor": Jurorów zawodzi intuicja

  Teraz już wiemy, że w gronie finalistów trzeciej edycji "X Factor" powinna znaleźć się Diana John. Ile jeszcze pomyłek popełnili jurorzy na etapie domów jurorskich?
 • Diana John: Największa przegrana "X Factor"?

  Diana John: Największa przegrana "X Factor"?

  Zobacz, jak rewelacja castingów trzeciej edycji "X Factor" wykonuje utwór z musicalu "Dreamgirls"!

Filmy - Diana (2)