dialog

Artykuły - Dialog (335)

 • PiS: Projekty dotyczące pracy skonsultujemy z Radą Dialogu Społecznego

  PiS: Projekty dotyczące pracy skonsultujemy z Radą Dialogu Społecznego

  - Gotowe już projekty PiS dotyczące pracy i zatrudnienia będą zaktualizowane, a zanim trafią do Sejmu, otrzyma je do zaopiniowania nowa Rada Dialogu Społecznego - mówią Elżbieta Rafalska, kandydatka na ministra pracy w rządzie Beaty Szydło i Stanisław Szwed, poseł PiS.
 • Papież: Zadaniem Kościoła jest krzewienie dialogu

  Papież: Zadaniem Kościoła jest krzewienie dialogu

  W przemówieniu do kardynałów z Kurii Rzymskiej podczas przedświątecznego spotkania w piątek w Watykanie Benedykt XVI powiedział, że zadaniem Kościoła jest krzewienie idei dialogu. Mówił o potrzebie "walki o człowieka".
 • Clinton: Dialog z Prisztiną nie zobowiązuje Serbii do uznania Kosowa

  Sekretarz stanu USA Hillary Clinton zachęcała we wtorek Serbię do dialogu z jej byłą prowincją Kosowem, co jest warunkiem zbliżenia z UE, nie naciskając jednocześnie na konieczność uznania niepodległości Kosowa.
 • Castro proponuje USA dialog na zasadach rozmowy między równymi

  Prezydent Kuby Raul Castro wystąpił w czwartek wobec USA z propozycją nawiązania dialogu rozumianego jako "dialog równych". Zadeklarował, że gotów jest rozmawiać z Amerykanami o wszystkim, również o prawach człowieka, demokracji i wolności prasy.
 • Łukaszenka: Białoruś jest nadal gotowa do dialogu z Zachodem

  Łukaszenka: Białoruś jest nadal gotowa do dialogu z Zachodem

  Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka oświadczył we wtorek podczas dorocznego orędzia do narodu, że jego kraj jest nadal gotów do dialogu z Zachodem. Przemówienia prezydenta w Zgromadzeniu Narodowym słucha m.in. ambasador Polski Leszek Szerepka.
 • Netia przejmuje Dialog i staje się poważnym graczem

  Netia przejmuje Dialog i staje się poważnym graczem

  Netia zawarła umowy nabycia 100 proc. akcji spółek Telefonia Dialog oraz Crowley Data Poland. Dzięki tym transakcjom Netia zwiększy swój potencjał i umocni pozycję zarówno na rynku klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz zwiększy przychody do poziomu ponad 2 mld zł rocznie. Powstaje drugi co do wielkości gracz mogący walczyć z pozycją Telekomunikacji Polskiej SA.
 • Dialog wybuduje światłowód w Gdańsku

  Nowoczesna infrastruktura światłowodowa na odcinku o długości ok. 9 km powstanie w tym roku w Gdańsku. Inwestycję adresowaną do biznesu zrealizuje Telefonia Dialog SA. W zasięgu sieci będzie osiem centrów biurowych i biznesowych.
 • KGHM podtrzymuje plan sprzedaży Dialogu do końca czerwca

  KGHM podtrzymuje sygnalizowaną wcześniej chęć finalizacji sprzedaży Telefonii Dialog do końca czerwca oraz prognozy grupy na 2011 r. - poinformował dziennikarzy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Herbert Wirth, prezes KGHM.
 • Polska liga nudzi nas po prostu...

  "Fajne są mecze z drużynami zagranicznymi, można je przeżyć. A w lidze polskiej proszę pana, to jest tak: - Nuda, nuda, nuda..." - tak można sparafrazować dialog z kultowego filmu "Rejs", by znakomicie pasował do meczów Ekstraklasy: Wisła - Śląsk, Arka - Polonia Warszawa, czy Zagłębie - Cracovia (wszystkie skończyły się wynikiem 0-0).

Filmy - Dialog (2)

 • W ciągu dwóch lat marka Dialog zniknie z rynku

  Przygotowania do działania pod jednym szyldem trwają od kilku miesięcy, kiedy to Netia kupiła Telefonię Dialog i Crowley Data Poland. Ze względu na większą rozpoznawalność, marką wiodącą pozostanie Netia. Komentuje Mirosław Godlewski, prezes Netii.
 • Podjąć dialog

  Krystyna Szumilas i Marek Rocki z Platformy Obywatelskiej apelują do premiera Jarosława Kaczyńskiego i ministra edukacji Romana Giertycha o podjęcie dialogu z nauczycielami.