Diablo. Wyścig o wszystko (film)

Artykuły - Diablo. Wyścig o wszystko (film) (9)

 • Telewizyjna premiera "Diablo. Wyścig o wszystko" w Polsacie

  Telewizyjna premiera "Diablo. Wyścig o wszystko" w Polsacie

  W niedzielę o godz. 23.10 na antenie Polsatu zaplanowano telewizyjną premierę filmu „Diablo. Wyścig o wszystko”. To samochodowe kino akcji, które przypomina kultową serię "Szybcy i wściekli".
 • Wojciech Bocianowski jako niebezpieczny "Byk"

  Wojciech Bocianowski jako niebezpieczny "Byk"

  "Byk" to bardzo mocna postać, a zarazem lojalna. Jest prawą ręką szefa Gangu Wilków. Taki typ od "brudnej roboty" - opowiada o swoim bohaterze w "Diablo. Wyścigu o wszystko" Wojciech Bocianowski. Aktor, który na co dzień jest trenerem osobistym, podkreśla, że nie spodziewał się, że będzie miał szansę wziąć udział w takiej produkcji.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko" [recenzja]: Wsteczny bieg

  "Diablo. Wyścig o wszystko" [recenzja]: Wsteczny bieg

  Marzy mi się w Polsce produkcja filmu na miarę "Szybkich i wściekłych". Że jest to możliwe przy europejskim budżecie, pokazał niedawno Kornél Mundruczó, który w "Księżycu Jowisza" zamienił Budapeszt w arenę wyścigową. Ale to nie szybkie samochody były kluczem do sukcesu tego filmu, tylko zajmujący scenariusz, charakterystyczni aktorzy i trzymająca w napięciu historia. Tych elementów zabrakło w "Diablo. Wyścigu o wszystko", który ostatecznie oczaruje jedynie miłośników motoryzacji.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko": To nie jest kopia niczego

  "Diablo. Wyścig o wszystko": To nie jest kopia niczego

  Świat nielegalnych wyścigów, do którego wstęp mają tylko nieliczni. Aktorzy opowiadają o tym, czym "Diablo. Wyścig o wszystko" wyróżnia się spośród innych produkcji.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  Premiera filmu sensacyjnego "Diablo. Wyścig o wszystko" już 18 stycznia 2019 roku. Na chwilę przed wejściem filmu do kin dystrybutor przedstawia dwa nowe plakaty, na których pojawiają się bohaterowie grani przez Rafała Mohra i Cezarego Pazurę.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Aktorzy o swoich bohaterach

  "Diablo. Wyścig o wszystko": Aktorzy o swoich bohaterach

  Tomasz Włosok, Cezary Pazura, Joanna Opozda, Karolina Szymczak, Karolina Pilarczyk i Wojciech Bocianowski oraz Marcin Różal Różalski i Rafał Mohr opowiedzieli o swoich bohaterach w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko".
 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Jest zwiastun

  "Diablo. Wyścig o wszystko": Jest zwiastun

  Tak emocjonujących wyścigów jeszcze nie widzieliście. Jest już rozpędzony zwiastun filmu "Diablo. Wyścig o wszystko", który w polskich kinach zadebiutuje 18 stycznia 2019 roku.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Jedź szybko, kochaj wściekle

  "Diablo. Wyścig o wszystko": Jedź szybko, kochaj wściekle

  Nadjeżdża film, dzięki któremu widzowie poczują maksymalną adrenalinę! Już w styczniu czeka nas szybkość, wściekłość, miłość i akcja, które dostaniemy w najlepszym filmowym wydaniu. "Diablo. Wyścig o wszystko" to produkcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było, w której pisk opon i emocje są równie silne.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Polscy "Szybcy i wściekli"?

  "Diablo. Wyścig o wszystko": Polscy "Szybcy i wściekli"?

  Szybkość, wściekłość, miłość i akcja na najwyższych obrotach - takiego filmu w Polsce jeszcze nie było! Poznaj niebezpieczny świat wyścigów, gdzie gra toczy się wyłącznie o najwyższe stawki.

Filmy - Diablo. Wyścig o wszystko (film) (1)