dezodorant

Artykuły - Dezodorant (15)

 • Kosmetyki w nietypowych formach

  Kosmetyki w nietypowych formach

  Na rynku kosmetycznym coraz częściej pojawiają się produkty w nietypowych formach. Chodzi o kosmetyki w proszku, kremie i kostce. Warto je przetestować. Na tle tradycyjnych konkurentów wyróżniają naturalnym składem oraz są przyjazne dla naszej planety i portfela.
 • Jak działają kosmetyki przeciwpotowe

  Jak działają kosmetyki przeciwpotowe

  Dezodorant. Hamuje rozwój bakterii w pocie, który wydostał się na powierzchnię skóry, co zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.
 • Jak usunąć plamy po kosmetykach?

  Jak usunąć plamy po kosmetykach?

  Dezodorant w sztyfcie może zostawić brzydkie biały ślady. Ostrożnie zdejmij bluzkę. Nie wycieraj ich na mokro! Jeśli ślady są niewielkie, możesz je rozetrzeć na sucho.
 • Niezbędnik męskiego stylu

  Niezbędnik męskiego stylu

  Starannie dobrany strój to nie wszystko. Stylowego mężczyznę poznajemy także po jego fryzurze i zapachu. Jak zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach pań?
 • Fa Men Xtreme Invisible Power: Ukryta moc

  Fa Men Xtreme Invisible Power: Ukryta moc

  Sport wymaga stałej kontroli nad ciałem. Stąd płynie siła. Dla mężczyzn, którzy potrzebują pełnej kontroli i to nie tylko w eXtremalnych sytuacjach, stworzono dezodoranty Fa Men Xtreme Invisible Power.
 • Antyperspiranty - prawdy i mity

  Antyperspiranty - prawdy i mity

  Latem trudno się bez nich obejść. Mówi się jednak, że są nieskuteczne albo wręcz szkodzą. Wątpliwości rozwiewa dr n. med. inż. Katarzyna Pytkowska z Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.
 • Wygraj zapach Zippo On The Road

  Wygraj zapach Zippo On The Road

  Chcesz odkryć w sobie niekończące się pokłady kreatywności? Posługiwać się językiem emocji i uciec z fikcyjnego, powierzchownego świata? Z pomocą przyjdzie ci nowy zapach Zippo On The Road. Weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest 10 zestawów kosmetyków Zippo!

Filmy - Dezodorant (1)

 • Sztyft do pach domowej roboty

  Pocenie się to naturalna reakcja organizmu - w ten sposób regulowana jest nasza gospodarka wodna, a także dzięki temu ciało może samo regulować swoją ciepłotę - chronią się przed przegrzaniem! Niestety, większość dostępnych dezodorantów i antyperspirantów, które u wielu z nas wywołują alergie i przykre reakcje. Skuteczny sztyft do pach można zrobić również samodzielnie w domu - zapobiegnie przykrym plamom, ograniczy pocenie się i zapobiegnie zapachom, których każda z nas chce uniknąć. Jak zrobić domowy sztyft do pach? Zobaczcie nasz poradnik!