Muzyka - Dezire

Artykuły - Dezire (9)

 • Dezire: Wyrobić markę

  Dezire: Wyrobić markę

  - Nie będzie łatwo - tak nominację do "Superjedynki" w kategorii "popowa płyta roku" ocenia Maja Studzińska z grupy Dezire. Wokalistka zwraca szczególnie uwagę na doświadczoną konkurencję - Beatę Kozidrak i Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Trzeba jednak dodać, że i Dezire w tym roku przecież może się pochwalić bardzo dobrym wynikiem - podczas krajowych eliminacji do Eurowizji zespół zajął wysokie 4. miejsce.
 • Wilki z nowym perkusistą

  Wilki z nowym perkusistą

  Marcin Szyszko nie jest już perkusistą Wilków. O powodach rozstania muzyka z zespołem na oficjalnej stronie Wilków poinformował Robert Gawliński, wokalista i lider formacji.
 • Dezire w specjalnej wersji

  Dezire w specjalnej wersji

  Grupa Dezire została najwyżej oceniona przez profesjonalne jury sobotnich (28 stycznia) krajowych eliminacji Eurowizji (12 punktów). Jej piosenka "Good Girl" od publiczności otrzymała jednak tylko 2 punkty, choć ostatecznie soulowa formacja zajęła wysokie 4. miejsce. W rozmowie z INTERIA.PL wokalistki Maja Studzińska i Ania Rusowicz zapowiedziały, że już wkrótce możemy spodziewać się wznowienia ich drugiej płyty "Pięć smaków".
 • Dezire o Eurowizji

  Dezire o Eurowizji

  - Rynek jest tak nieprzewidywalny, że stać się może tak naprawdę wszystko - tak o krajowym finale 51. Konkursu Piosenki Eurowizja w rozmowie z INTERIA.PL mówią Maja Studzińska i Ania Rusowicz, wokalistki grupy Dezire. Dziewczyny na sobotnim koncercie (28 stycznia) zaprezentują zaśpiewany po angielsku utwór "Good Girl", utrzymany w stylistyce r'n'b.
 • Eurowizja: Grzeczne dziewczyny z Dezire

  Eurowizja: Grzeczne dziewczyny z Dezire

  Grupa Dezire, tworząca muzykę soul / r'n'b, znalazła się w finale krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji, z piosenką "Good Girl". Obie wokalistki, Maja Studzińska i Ania Rusowicz, w rozmowie z INTERIA.PL przekonują, że są właśnie takimi tytułowymi "dobrymi i grzecznymi dziewczynami". Czy tak faktycznie jest, możecie sprawdzić oglądając teledysk do tego nagrania, który wyreżyserowała Anna Maliszewska, ceniona autorka klipów.
 • Dezire: Zobacz nowy klip!

  Dezire: Zobacz nowy klip!

  Grupa Dezire zakończyła kilkumiesięczne poszukiwania drugiej wokalistki, która by zastąpiła Karolinę Stelmasiak, śpiewającą na debiucie "Gryź" z 2002 roku. Akcja zakończyła się powodzeniem i Mai Studzińskiej towarzyszyć będzie 22-letnia Ania Rusowicz, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, muzyków znanych z grupy Niebiesko-Czarni. Już z nią w składzie zespół nakręcił teledysk do nowego utworu "Opowieść".
 • Dezire szukają wokalistki

  Dezire szukają wokalistki

  Grupa Dezire powróciła niedawno na scenę piosenką "Głucha". Obecnie zespół urządza castingi, które mają wyłonić drugą wokalistkę zespołu. Maja Studzińska w rozmowie z INTERIA.PL ujawniła, iż już z nową koleżanką chce zarejestrować gotowy do nagrania materiał, który pojawi się na kolejnej płycie Dezire.
 • Dezire o nowym klipie

  Dezire o nowym klipie

  Teledysk do piosenki "Głucha" grupy Dezire można od kilku dni oglądać na stronach portalu INTERIA.PL. O szczegółach powstania tego teledysku opowiedziała nam Maja Studzińska, wokalistka grupy.
 • Dezire: Jeszcze się przejmujemy

  Dezire: Jeszcze się przejmujemy

  Członkinie nowej polskiej grupy soulowej Dezire, które niedawno zadebiutowały albumem "Gryź!", w swych tekstach są dość odważne. Przyznają jednak, że w konfrontacji z dziennikarzami, którzy piszą recenzje ich płyty, są bardzo zdenerwowane i przejmują się tym, co przeczytają.