deutsche post

Artykuły - Deutsche post (12)

 • Deutsche Post szykuje się na twardy brexit i zwiększa zatrudnienie

  Deutsche Post szykuje się na twardy brexit i zwiększa zatrudnienie

  Należąca do Deutsche Post firma kurierska DHL przygotowuje się na konsekwencje twardego brexitu i znacząco zwiększa zatrudnienie. Nowi pracownicy działu celnego mają odpowiadać za dostosowanie działalności firmy do potencjalnych nowych procedur po 29 marca.
 • Niemcy: Pracownicy Deutsche Post ogłosili bezterminowy strajk

  Niemcy: Pracownicy Deutsche Post ogłosili bezterminowy strajk

  Związek zawodowy pracowników niemieckiej poczty (Deutsche Post) ogłosił w poniedziałek bezterminowy strajk po fiasku sześciu rund negocjacji z kierownictwem przedsiębiorstwa. Związkowcy domagają się podwyżek i skrócenia tygodniowego wymiaru pracy.
 • ​"Tagesspiegel": Deutsche Post wykorzystuje Polaków jako łamistrajków

  ​"Tagesspiegel": Deutsche Post wykorzystuje Polaków jako łamistrajków

  Niemiecka poczta (Deutsche Post) wykorzystuje pracowników DHL z Polski, by ograniczyć skutki strajku dostarczycieli przesyłek - podał w środę "Der Tagesspiegel". Polacy pracują dobrowolnie - twierdzi pracodawca. Zdaniem związkowców Polacy są łamistrajkami.
 • Polacy w roli łamistrajków w Deutsche Post

  Polacy w roli łamistrajków w Deutsche Post

  Tuż przed świętami związki zawodowe handlu i usług Verdi ogłosiły strajk pracowników Niemieckiej Poczty. Aby nie doszło do totalnego załamania się transportu przesyłek, Deutsche Post sięga m.in. po Polaków.
 • ​Paczkowy boom. Poczta zwiększa zatrudnienie

  ​Paczkowy boom. Poczta zwiększa zatrudnienie

  Szybko rozwijający się handel internetowy wpłynął na politykę zatrudnienia Poczty Niemieckiej.
 • nugg.ad sprzedany na rzecz Deutsche Post

  Raport bieżący nr 18/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe bmp Media Investors AG & Co. KGaA, spółka w 100% zależna od bmp AG (ISIN DE0003304200), informuje o dokonaniu kolejnego udanego wyjścia z jednej ze spółek portfela inwestycyjnego. Posiadany pakiet 22,89% akcji berlińskiej spółki nugg.ad AG sprzedała w ramach przejęcia wszystkich akcji przez Deutsche Post Beteiligungen Holding GmbH, spółkę w 100% zależną od Deutsche Post AG. bmp
 • Centrala niemieckiej poczty w Polsce?

  Niemiecka poczta chce otworzyć centrum księgowe. Uwaga! Jest szansa na 500 nowych etatów. Ale piłeczka jest po stronie urzędników.
 • Listy bez monopolisty

  Listy bez monopolisty

  Poczta to już nie tylko placówki oznaczone logo z żółtą trąbką na granatowym tle. W minionym roku do walki o ogólnokrajowy rynek przesyłek pocztowych dla klientów indywidualnych i firm stanęły spółki InPost i PAF.
 • Niezbędna komercjalizacja Poczty Polskiej

  Niezbędna komercjalizacja Poczty Polskiej

  Czy z urzędu można zrobić sprawnie działające przedsiębiorstwo? Dyrekcja Poczty Polskiej przekonuje, że nie tyle można, co trzeba.
 • Z Poznania do Niemiec

  Z Poznania do Niemiec

  Volkswagen Poznań realizuje zamówienie flotowe dla Deutsche Post. W wyniku zwycięskiego dla Volkswagen AG przetargu (wiosna 2004) poznańską fabrykę opuści łącznie 4 500 pocztowych wersji modelu Caddy.