detoks

Artykuły - Detoks (23)

 • Co jeść, aby pozbyć się toksyn i mieć energię?

  Co jeść, aby pozbyć się toksyn i mieć energię?

  Zmęczenie i obniżony poziom energii mogą wynikać nie tylko z przepracowania, ale i jedzenia wielu niezdrowych i ubogich w składniki odżywcze posiłków. Aby to zmienić, nie będzie konieczna rewolucja.
 • Koktajl z natki, jabłka i kurkumy

  Koktajl z natki, jabłka i kurkumy

  Ten zdrowy napój pomoże ci dobrze zacząć dzień. Jest bogaty w witaminy i błonnik. Świetnie sprawdzi się, gdy organizm musi odpocząć po przejedzeniu.
 • Sposoby na poświąteczny detoks

  Sposoby na poświąteczny detoks

  Nadmiar świątecznych potraw sprawia, że czujesz się ciężka i senna? Jest kilka sposobów na oczyszenie organizmu. Zastosuj je, a nabierzesz sił do dalszego świętowania w sylwestra i nowy rok!
 • Osiem rzeczy, które zmienią się, gdy przestaniesz jeść cukier

  Osiem rzeczy, które zmienią się, gdy przestaniesz jeść cukier

  ​Przede wszystkim - schudniesz. Utrata wagi to jedna z największych zalet odstawienia cukru, choć nie jedyna. Co jeszcze zmieni się w twoim życiu, gdy przestaniesz jeść cukier? Przeczytaj i sprawdź!
 • Anny Lewandowskiej sposób na detoks

  Anny Lewandowskiej sposób na detoks

  Ciepła woda z wyciągiem z pestek cytryny, koncentrat z buraków, wywar z siemienia lnianego - te i inne specyfiki Anna Lewandowska proponuje paniom, które myślą o oczyszczeniu organizmu. Jej zdaniem wystarczy jeden dzień diety, żeby organizm odetchnął.
 • Hepatil Detox oczyszcza organizm z toksyn

  Hepatil Detox oczyszcza organizm z toksyn

  Hepatil Detox, suplement diety, to nowy produkt w gamie preparatów Hepatil wspierających pracę wątroby. Dzięki temu, że w swoim składzie zawiera chlorellę, bierze udział w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
 • Po co ten detoks?

  Po co ten detoks?

  Styczeń to miesiąc, kiedy zapominamy o wszystkim, co wiemy na temat biologii, dietetyce - przyznaje lekarz Max Pemberton. Skuszeni styczniowym dietetycznym szaleństwem popadamy z jednego dietetycznego absurdu w kolejny.
 • Domowe kuracje na bazie aloesu

  Domowe kuracje na bazie aloesu

  Możemy wyhodować go w doniczce lub zażywać preparaty zawierające wyciąg z tej rośliny. Jest pomocny w leczeniu różnych dolegliwości.
 • Jak nawilżyć i ujędrnić skórę: Pomogą kąpiele

  Jak nawilżyć i ujędrnić skórę: Pomogą kąpiele

  Zimą skóra spragniona jest wilgoci i odżywienia. By zachowała gładkość i jędrność – pielęgnację i zabiegi połącz z kąpielami. Cudownie cię odprężą.
 • Mity na temat oczyszczania

  Mity na temat oczyszczania

  Wiosna to idealny czas na detoks. Spośród wielu sposobów na oczyszczanie wybierzmy te skuteczne i bezpieczne dla zdrowia.

Filmy - Detoks (2)

 • Czas na wiosenny detoks. Jak oczyścić organizm z toksyn?

  Czas na wiosenny detoks. Jak oczyścić organizm z toksyn? Najpopularniejsze metody detoksykacyjne to dieta owocowa-warzywna, aktywność fizyczna, kuracje ziołowe. Co wybierzesz? (x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.
 • Detoks sokowy - czy to działa?

  Tradycyjna polska kuchnia jest bardzo ciężka, a po zjedzeniu solidnego posiłku czujemy się senni, zmęczeni i jedyne o czym marzymy to drzemka. Jest jednak na to rozwiązanie – detoks sokowy. - Jeżeli chodzi o detoksy owocowe, owocowo-warzywne, to trzeba się najpierw zastanowić, czemu one mają służyć. Jeżeli tylko odchudzaniu, to jest to błędne podejście, bo detoks nie jest głodówką – tłumaczy Alicja Kalińska, doradca żywieniowy SetPoint. - Detoks sokowy ma za zadanie oczyścić organizm oraz wspomóc wątrobę w regeneracji. Dzięki takiej diecie wprowadzamy do organizmu dużą ilość składników mineralnych, witamin oraz błonnika w czystej postaci. Jest to lepsze rozwiązanie niż łykanie pastylek i suplementów diety. Z detoksu sokowego skorzystać może każdy. Warunkiem jest jednak, aby robić to rozsądnie i mądrze. Jak tłumaczy Alicja Kalińska, detoks powinien trwać maksymalnie kilka dni - jeżeli nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiej diety, to może ona doprowadzić do niebodorów w naszym organizmie, dając efekt odwrotny. Na dietę detoksową nie można przechodzić z dnia na dzień. Trzeba się odpowiednio przygotować stosując wcześniej dietę eliminacyjną.