detektyw

Artykuły - Detektyw (116)

 • Krzysztof Rutkowski: Każdy facet powinien się otrzeć o kratę

  Krzysztof Rutkowski: Każdy facet powinien się otrzeć o kratę

  Krzysztof Rutkowski – jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w Polsce. Każdy o nim słyszał oraz każdy wie, jaką ma fryzurę. O tym dlaczego został detektywem, kiedy otarł się o śmierć i co sądzi o swoim pobycie w areszcie, opowiedział dosyć konkretnie. Zresztą zobaczcie sami.
 • Przyjaciółka, która zastąpiła nieobecną żonę

  Przyjaciółka, która zastąpiła nieobecną żonę

  Czasami romans bywa jeden i krótki, a czasami skłania ludzi do zorganizowania sobie długiego, alternatywnego, równoległego życia. Czasami zdradzany małżonek ma pewność, że partner jest nieuczciwy, a czasami tylko podejrzenie. Warto w takiej sytuacji rozważyć wizytę u prywatnego detektywa. Przeczytaj fragment książki "Jak zdradzają Polacy", w której Zuzanna i Patryk Szulc rozmawiają z detektywem Dariuszem Kaganowskim o zdradach, jakie zdarzyło mu się wytropić.
 • Detektyw Popowski: Kobieta na 75 proc. zna nazwisko kochanki męża

  Detektyw Popowski: Kobieta na 75 proc. zna nazwisko kochanki męża

  Statystyki są nieubłagane: coraz więcej osób pada ofiarą zdrady ze strony partnera. To bolesne doświadczenie nie tylko godzi w poczucie własnej wartości, ale też potrafi wywrócić życie do góry nogami. Detektyw Marcin Popowski, który niejedną zdradę już wytropił, wraz z Iwoną Konieczną - dziennikarką śledczą, dali kobietom do ręki potężną broń w postaci książki "Porady na zdrady". W rozmowie z Interią Marcin Popowski uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział, co sprzyja zdradzie, z kim najczęściej romansują mężczyźni, jak rozpoznać zdrajcę i co zrobić, kiedy cała sprawa wyjdzie na jaw.
 • Zawód: Detektyw

  Zawód: Detektyw

  - Sprawy, z jakimi zwracają się klienci do biura, mają bardzo szeroki wachlarz i trudno je wszystkie wymienić. Natomiast zdecydowanie najwięcej spraw związanych jest z kwestiami rodzinnymi, są to przede wszystkim zdrady, ale również opieka prawna nad dzieckiem - mówi Mikołaj Mieszkalski z detektywistycznego biura Umbra Detektywi.
 • Zagraj w Detektywa za darmo!

  Zagraj w Detektywa za darmo!

  ​Portal Games świętuje pierwszą rocznicę wydania gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Z tej okazji opublikowano bonusową sprawę "Przyczyny Naturalne". Będzie dostępna całkowicie bezpłatnie na stronie Portal Games od 23 września.
 • ​Portal Games sprzedało cały nakład Detektywa!

  ​Portal Games sprzedało cały nakład Detektywa!

  Premiera gry w Polsce wystarczyła, aby cały nakład Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej został sprzedany przez wydawnictwo Portal Games. Gra nie jest już dostępna w Sklepie Internetowym Portal Games, ale można ją nabyć w dobrych sklepach z grami planszowymi, zarówno online, jak i stacjonarnie.
 • Licencję detektywa wydano już 519 osobom

  Licencję detektywa wydano już 519 osobom

  W okresie od stycznia do października 2014 r. licencję otrzymało ponad pół tysiąca nowych detektywów. Dla porównania w całym 2013 r. taką licencję wydano jedynie 43 osobom.

Filmy - Detektyw (4)