detektyw

Artykuły - Detektyw (218)

 • ​Portal Games sprzedało cały nakład Detektywa!

  ​Portal Games sprzedało cały nakład Detektywa!

  Premiera gry w Polsce wystarczyła, aby cały nakład Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej został sprzedany przez wydawnictwo Portal Games. Gra nie jest już dostępna w Sklepie Internetowym Portal Games, ale można ją nabyć w dobrych sklepach z grami planszowymi, zarówno online, jak i stacjonarnie.
 • Licencję detektywa wydano już 519 osobom

  Licencję detektywa wydano już 519 osobom

  W okresie od stycznia do października 2014 r. licencję otrzymało ponad pół tysiąca nowych detektywów. Dla porównania w całym 2013 r. taką licencję wydano jedynie 43 osobom.
 • Chcesz kupić dom? Musisz zostać detektywem

  Chcesz kupić dom? Musisz zostać detektywem

  Kupując dom bierzemy pod uwagę wiele czynników, które mają sprawić, że nasz zakup będzie udany. Najpierw przeglądamy oferty i po wytypowaniu domów będących w zasięgu naszej kieszeni, szukamy informacji, które nam pomogą wybrać ten wymarzony.
 • Sherlock Holmes żył naprawdę, ale nazywał się Jerome Caminada

  Sherlock Holmes żył naprawdę, ale nazywał się Jerome Caminada

  Literacka postać detektywa Sherlocka Holmesa fascynowała wiktoriańską Anglię zdolnością dedukcji, medycyny sądowej, zmiany wyglądu i encyklopedyczną wiedzą o przestępczym półświatku. Nie jest jednak wyłącznie produktem wyobraźni pisarza Arthura Conan Doyle'a.

Filmy - Detektyw (1)

 • Detektyw pomoże udowodnić zdradę?

  Z usług prywatnych detektywów śledzących niewiernych małżonków do niedawna korzystały głownie kobiety. Teraz ta sytuacja zaczyna się zmieniać.