deszcz

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Deszcz (Film (2001)[Baran] Reż.Majid Majidi) ,

Artykuły - Deszcz (602)

 • Deszcz na Roland Garros. Mecze opóźnione

  Deszcz na Roland Garros. Mecze opóźnione

  Z powodu deszczu o trzy godziny opóźniło się rozpoczęcie środowych ćwierćfinałów kobiet w turnieju tenisowym na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa. Intensywne opady kolejny raz popsuły plany organizatorom paryskiej imprezy wielkoszlemowej.
 • Ulewne deszcze: 18 przekroczonych stanów alarmowych

  Ulewne deszcze: 18 przekroczonych stanów alarmowych

  Rośnie poziom wody w rzekach na południu kraju. Ulewne deszcze doprowadziły do przekroczenia stanów alarmowych na 18 wodowskazach w województwach małopolskim, podkarpackim i śląskim - poinformowało w komunikacie ministerstwa administracji i cyfryzacji.
 • Prognoza pogody na najbliższe dni

  Prognoza pogody na najbliższe dni

  Wtorek prawie w całej Polsce zapowiada się pogodny i dość słoneczny. Ale taką dobrą aurą nie będziemy cieszyć się zbyt długo. Już jutro załamanie pogody - będzie szaro, pochmurno i deszczowo. W weekend aura bardzo kapryśna - w sobotę trochę słońca i trochę deszczu, a niedzielę nad całym krajem pojawią się gęste chmury. Taka zmienna pogoda będzie się utrzymywać co najmniej do połowy maja.
 • Laser, który sprowadza deszcz

  Laser, który sprowadza deszcz

  Być może już wkrótce możliwa będzie pełne kontrolowanie pogody. Amerykańscy naukowcy tworzą laser, dzięki któremu możliwe będzie wywoływanie deszczu lub burzy.
 • Prognoza pogody na weekend

  Prognoza pogody na weekend

  W ostatni weekend kwietnia pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Prawie w całej Polsce spodziewamy się deszczu i burz. Najgorzej będzie w sobotę - na zachodzie spadnie bardzo dużo deszczu. W niedzielę spokojniej, ale na błękitne i bezchmurne niebo nie mamy co liczyć.
 • Wiosenny deszcz pieniędzy dla pogranicznego Goerlitz

  Wiosenny deszcz pieniędzy dla pogranicznego Goerlitz

  Już po raz dwudziesty Goerlitz, europejskie miasto na granicy polsko-niemieckiej cieszy się z hojności anonimowego donatora. Każdej wiosny tajemnicza osoba przekazuje na odnowę miasta pokaźną sumę.
 • Hiszpania: Spadło 50 tys. ton deszczu z błotem

  Hiszpania: Spadło 50 tys. ton deszczu z błotem

  W Barcelonie trwa wielkie sprzątanie miasta. O świcie w Katalonii spadł błotnisty deszcz. Zdaniem Państwowej Agencji Meteorologicznej (Aemet), na stolicę regionu spadło 20 tys. ton deszczu z błotem, a na całą Katalonię - 50 tys. ton.
 • Prognozy: Zmiany w pogodzie. Ochłodzenie i sporo deszczu

  Prognozy: Zmiany w pogodzie. Ochłodzenie i sporo deszczu

  Wraz z nadejściem astronomicznej wiosny poczuliśmy powiew lata. Termometry wskazywały ponad 20 st. Celsjusza. Słońca również nie brakowało. Niestety, w najbliższych dniach pogoda zacznie kaprysić. Już w niedzielę chmury wygrają w starciu ze słońcem. Przydadzą się też parasole. Ostatni tydzień marca przyniesie z kolei ochłodzenie i to wyraźne. Już we wtorek zamiast 20 st. C na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C.
 • Prognoza pogody na weekend

  Prognoza pogody na weekend

  Dla miłośników białej i mroźnej zimy nie mamy dobrych informacji. Za oknem wiosna, sporo słońca i dość wysokie - jak na luty - temperatury. Jedyne co może zakłócić tą przyjemną i sielankową aurę to wiatr halny, który wciąż przybiera na sile, a także orkan Petra, który w najbliższym czasie ma przemieszczać się w kierunku Polski.
 • Prognoza pogody na kolejne dni

  Prognoza pogody na kolejne dni

  Pogodnie, słonecznie, a na termometrach nawet 6 stopni Celsjusza - oto prognoza na najbliższe dni. Na mapach pogodowych na kolejne dwa tygodnie widać, że taka przedwiosenna aura pozostanie z nami aż do połowy miesiąca. Delikatne ochłodzenie przyjdzie dopiero 16 lutego.

Filmy - Deszcz (8)