deszcz

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Deszcz (Film (2001)[Baran] Reż.Majid Majidi) ,

Artykuły - Deszcz (322)

 • Żużel. eWinner 1. Liga. Mecz w Bydgoszczy odwołany!

  Żużel. eWinner 1. Liga. Mecz w Bydgoszczy odwołany!

  Nie doszło do skutku spotkanie eWinner 1. Ligi Żużlowej zaplanowane na godzinę 18:00. Abramczyk Polonia Bydgoszcz miała się zmierzyć na własnym torze z Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.
 • Supermarkety też mają łapać deszcz

  Supermarkety też mają łapać deszcz

  6 mln zł rocznie ma wpływać z tytułu opłaty za zmniejszoną naturalną retencję od właścicieli wielkopowierzchniowych obiektów handlowych - szacuje Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
 • Innowacyjna technologia - energia z kropel deszczu

  Innowacyjna technologia - energia z kropel deszczu

  Wykorzystanie obiegu wody i wytwarzanie energii elektrycznej w deszczowe dni może być jednym ze sposobów na zwiększenie użycia energii odnawialnej.
 • Inwestycje mieszkańców w gromadzenie deszczówki

  Inwestycje mieszkańców w gromadzenie deszczówki

  Inwestycje mieszkańców związane z gromadzeniem wody deszczowej np. pod kątem podlewania zieleni będzie pilotażowo dofinansowywał w przyszłym roku samorząd Sosnowca. Na projekt pod nazwą "Podlej deszczem" miasto przeznaczy do 100 tys. zł.
 • Na pustyni Atakama spadł deszcz i zniszczył całe życie

  Na pustyni Atakama spadł deszcz i zniszczył całe życie

  Kiedy w końcu na pustyni Atakama po raz pierwszy od stuleci spadł deszcz, naukowcy spodziewali się, że życie rozkwitnie. Zamiast tego stało się coś zupełnie odwrotnego.
 • Deszcz na Roland Garros. Mecze opóźnione

  Deszcz na Roland Garros. Mecze opóźnione

  Z powodu deszczu o trzy godziny opóźniło się rozpoczęcie środowych ćwierćfinałów kobiet w turnieju tenisowym na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa. Intensywne opady kolejny raz popsuły plany organizatorom paryskiej imprezy wielkoszlemowej.
 • Ulewne deszcze: 18 przekroczonych stanów alarmowych

  Ulewne deszcze: 18 przekroczonych stanów alarmowych

  Rośnie poziom wody w rzekach na południu kraju. Ulewne deszcze doprowadziły do przekroczenia stanów alarmowych na 18 wodowskazach w województwach małopolskim, podkarpackim i śląskim - poinformowało w komunikacie ministerstwa administracji i cyfryzacji.
 • Prognoza pogody na najbliższe dni

  Prognoza pogody na najbliższe dni

  Wtorek prawie w całej Polsce zapowiada się pogodny i dość słoneczny. Ale taką dobrą aurą nie będziemy cieszyć się zbyt długo. Już jutro załamanie pogody - będzie szaro, pochmurno i deszczowo. W weekend aura bardzo kapryśna - w sobotę trochę słońca i trochę deszczu, a niedzielę nad całym krajem pojawią się gęste chmury. Taka zmienna pogoda będzie się utrzymywać co najmniej do połowy maja.
 • Laser, który sprowadza deszcz

  Laser, który sprowadza deszcz

  Być może już wkrótce możliwa będzie pełne kontrolowanie pogody. Amerykańscy naukowcy tworzą laser, dzięki któremu możliwe będzie wywoływanie deszczu lub burzy.
 • Prognoza pogody na weekend

  Prognoza pogody na weekend

  W ostatni weekend kwietnia pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Prawie w całej Polsce spodziewamy się deszczu i burz. Najgorzej będzie w sobotę - na zachodzie spadnie bardzo dużo deszczu. W niedzielę spokojniej, ale na błękitne i bezchmurne niebo nie mamy co liczyć.

Filmy - Deszcz (11)