deskorolka

Artykuły - Deskorolka (29)

Filmy - Deskorolka (15)

 • Beagle na desce! Szybko się uczy?

  Wśród licznych rowerzystów, biegaczy i spacerowiczów, to właśnie ten piesek zwrócił uwagę mieszkańców Petersburga. Na głównym placu w mieście może było zobaczyć beagle'a na desce! Pies miał trening i uczył się nowych sztuczek.
 • To musiało być bolesne! Upadek deskorolkowca. Wideo

  Pewien mężczyzna z dużą pewnością zjechał po betonowym zboczu i niestety nie skończyło się to dla niego najlepiej. To przykład, że zawsze trzeba być ostrożnym niezależnie od doświadczenia w danym sporcie.
 • Facet pomógł swojemu pupilowi. Rozczulające

  Ludzie potrafią wiele zdziałać dla swoich ukochanych pociech. Ten mały króliczek się przekonał o tym najlepiej. Zwierzak urodził się sparaliżowany i nikt nie dawał mu szans. Jednak jego właściciele nie poddali się i wymyślili, by tylne łapki gryzonia zastąpić... mini deskorolką. Wdzięczność zwierzaka widać gołym okiem. (STORYFUL/x-news)
 • Dziesięciomiesięczna dziewczynka jeździła na...deskorolce!

  Dziesięciomiesięczna dziewczynka w Newport w Walii została pod opieką dziadków. Opiekuni postanowili sprawdzić, jak dziecko poradzi sobie jeżdżąc na deskorolce. Równowagę udało się utrzymać i co ważne, obyło się bez upadku. (STORYFUL/x-news)