deski

Artykuły - Deski (-6)

 • Ile kosztuje taras drewniany lub z kompozytu? Sprawdzamy!

  Drewno jest przyjemne w dotyku, nie ulega nadmiernemu nagrzaniu i elegancko komponuje się z naturalnymi elementami wyposażenia. Dzięki swoim właściwościom jest chętnie wybierane jako materiał do wykończenia tarasów. Ciekawą alternatywą dla drewna okazuje się deska kompozytowa. Poniżej opiszemy zalety obu rozwiązań. Przybliżymy też związane z tym koszty.
 • Impregnacja drewna - 6 najczęstszych błędów

  Impregnacja drewna - 6 najczęstszych błędów

  Gołe deski na tarasie, charakterystyczne chrupanie w ścianie, na które machamy ręką, czy nakładanie środków ochronnych według swojego uznania - to bardzo częste grzeszki majsterkowiczów. Niefrasobliwość może się jednak na nas odbić w przyszłości. Dlaczego? Z błędami najczęściej popełnianymi przy impregnacji rozprawia się doradca techniczny Altax, Andrzej Wójcik.
 • Podglądacz w pociągu - zamontował kamerę w toalecie

  Podglądacz w pociągu - zamontował kamerę w toalecie

  Małą kamerę w pudełku przymocowanym do deski klozetowej znalazła w toalecie jedna z pasażerek pociągu relacji Ustka-Katowice. Jak się okazało, urządzenie zamontował tam jeden z podróżnych jadący tym samym składem. Mężczyzna został zdemaskowany i zatrzymany przez policję. Teraz może spędzić za kratami nawet 5 lat.
 • Przemyt papierosów w ładunku desek

  Przemyt 365 tys. paczek papierosów w transporcie desek zatrzymali podlascy celnicy w czasie kontroli białoruskiej ciężarówki. Przemyt został wykryty w czasie kontroli niedaleko polsko-litewskiej granicy w Budzisku. Jego wartość przekracza 3,5 mln zł.