deska

Artykuły - Deska (34)

 • Hoverboard - latająca deska

  Hoverboard - latająca deska

  Pamiętacie unoszącą się w powietrzu deskę skateboardingową z filmu "Powrót do przyszłości"? Być może już niedługo doczekamy się takich gadżetów na ulicach. Naukowcy postanowili urzeczywistnić dziecięce marzenia i skonstruowali prototyp latającej deski.
 • Latające deski z "Powrotu do przyszłości" to fakt!

  Latające deski z "Powrotu do przyszłości" to fakt!

  Kiedy w "Powrocie do przyszłości II" Marty McFly przeniósł się w czasie do roku 2015, zauważył on, że zwykłe deskorolki zostały zastąpione przez ich latające odpowiedniki. Rok przed tymi wydarzeniami "deskolotek" wciąż nie ma na ulicach, ale podobne wynalazki zaczęły szturmem zdobywać... wody przybrzeżne.
 • Postularis. Zapomniany artysta z małego garażu

  Postularis. Zapomniany artysta z małego garażu

  Jest trochę lakiernikiem, trochę malarzem. Artystą, ale i rzemieślnikiem. Tworzy na zlecenie i z wewnętrznej potrzeby. Jego pracownią jest mały garaż. Pasuje mu to, bo tam nikomu nie przeszkadzają jego zamaszyste ruchy. Sławy jeszcze nie zdobył, ale to nie dla niej pracuje. Poznajcie Postularisa - człowieka, który malowanie aerografem opanował niemal do perfekcji.
 • Najlepsze i najgorsze ćwiczenia na brzuch. Jak zrobić wymarzony "sześciopak"

  Najlepsze i najgorsze ćwiczenia na brzuch. Jak zrobić wymarzony "sześciopak"

  W internecie znajdziemy dziesiątki planów treningowych, które mają pomóc zbudować wymarzony "sześciopak". Rzadko jednak porównuje się skuteczność poszczególnych ćwiczeń i tego jak wpływają na rozwój mięśni brzucha. Spróbujemy to teraz zrobić...
 • Wybierz dobrą deskę do krojenia

  Wybierz dobrą deskę do krojenia

  Drewniana, szklana czy plastikowa? Każda ma wady i zalety. Sprawdź, czym się kierować przy zakupie.
 • Ungoverned 1 - snowboard na gąsienicach

  Ungoverned 1 - snowboard na gąsienicach

  Ungoverned 1 to niezwykły pojazd, który zapewnia jazdę po śniegu, piachu i kamieniach.
 • Deskorolkowy klimat PRL - poczuj go jeszcze raz!

  Deskorolkowy klimat PRL - poczuj go jeszcze raz!

  Ikona szarych ulic i blokowisk lat 70. i 80. - kolorowa deskorolka powraca w nowej odsłonie. FishSkateboards to udoskonalona wersja kultowych, plastikowych desek, które w czasach PRL stanowiły obiekt powszechnego pożądania. Ta sama energia i niezapomniane wrażenia plus nowa technologia i design.
 • Snowboard się skończył

  Snowboard się skończył

  Deska przestała kojarzyć się z wolnością i rebelią, stała się atrybutem ustatkowanych ludzi starszych. Zbuntowani młodzi wracają do klasyki . Po raz pierwszy od dekady w USA sprzedano więcej tradycyjnych nart niż desek snowboardowych.
 • "Trzeba żyć życiem, a nie zamulać w domu"

  "Trzeba żyć życiem, a nie zamulać w domu"

  Znajomi mówią o nim, że nie chodzi, lecz jeździ. Latem surfing, kitesurfing i wakeboarding. Zima? Także pod znakiem deski - od czego jest snowboarding? Zobaczcie co o swojej pasji mówi Mistrz Polski w surfingu, Janek Korycki.

Filmy - Deska (5)

 • Chłopak zaliczył wpadkę. Śmiechom nie było końca

  Chłopiec wskoczył na specjalne urządzenie, na którym możemy się nauczyć surfować. Wtedy stało się to. Zobaczcie sami.
 • Ten pies to prawdziwy surfer! Uwielbia ocean

  Rudder to prawdziwy surfer. I nie mowa tu o człowieku, ale o… psie. Ten golden retriever uwielbia ocean, a na desce czuje się jak ryba w wodzie. (STORYFUL/x-news)
 • Pomaga dzieciom z autyzmem przełamać strach przed wodą

  Ten pies ma specjalny dar. Ricochet nauczył się surfować, a jego umiejętności wykorzystywane są w dogoterapii dla dzieci z autyzmem. Potrafi nawiązać z nimi wyjątkową więź, dzięki czemu pomaga im przełamać strach przed wodą. Na nagraniu widać, jak zwierzę płynie na desce razem z chłopcem. Gdy para dopływa do płycizny, na której deska się zatrzymuje, a dziecko wpada do wody, widać, że Richochet nie spuszcza z niego wzroku, dopóki nie uzyska kontaktu wzrokowego potwierdzającego, że wszystko jest w porządku. (STORYFUL/x-news)
 • Fitmania Ladies: 5 sposobów na "deskę"

  Deska to ćwiczenie, które angażuje większą część naszego ciała. Rozwija również mięśnie głębokie co może przyczynić się do poprawy postury. Wystarczy pół minuty dziennie, a brzuch stanie się płaski! Program Fitmania Ladies prowadzi dla Was Marta Hennig z kanału Codziennie fit Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK OD 19:00.