Dereck Chisora

Artykuły - Dereck Chisora (162)

 • David Haye: Walka Chisory z Usykiem w październiku

  David Haye: Walka Chisory z Usykiem w październiku

  Kiedy w końcu dojdzie do przekładanej już kilkukrotnie walki Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO)? - Prawdopodobnie w październiku - mówi David Haye, niegdyś wielki rywal i wróg, dziś natomiast przyjaciel i menedżer Chisory.
 • Boks. Walka Chisora - Usyk planowana na październik

  Boks. Walka Chisora - Usyk planowana na październik

  Pojawił się wreszcie nowy termin trzykrotnie już przekładanej walki Derecka Chisory (32-9, 23 KO) z byłym królem wagi cruiser, obecnie oficjalnym pretendentem WBO wagi ciężkiej Ołeksandrem Usykiem (17-0, 13 KO).
 • Boks. Dereck Chisora przejdzie do MMA?

  Boks. Dereck Chisora przejdzie do MMA?

  Dereck Chisora może przejść do MMA. Na swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia z treningu. Przyznaje też, że chętnie widziałby się w federacji Bellator.
 • Boks. Derek Chisora: Kliczko wciąż mógłby namieszac w wadze ciężkiej

  Boks. Derek Chisora: Kliczko wciąż mógłby namieszac w wadze ciężkiej

  W lipcu mieliśmy zobaczyć planowane pierwotnie na 23 maja starcie Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO). Jednak oficjalnie nadal nie znamy nowej daty. Tymczasem Chisora pozostaje skupiony na Usyku i nie martwi się sparingami Ukraińca z jego rodakiem - byłym czempionem Władimirem Kliczką.
 • Dillian Whyte o Powietkinie, Ruizie i Chisorze

  Dillian Whyte o Powietkinie, Ruizie i Chisorze

  Dillian Whyte (27-1, 18 KO) kontynuuje swój obóz w Portugalii, gdzie przygotowuje się do walki z Aleksandrem Powietkinem (35-2-1, 24 KO). Anglik pochwalił się, że zgubił trochę kilogramów i jest w coraz lepszej formie fizycznej.
 • David Haye: Chisora jest silny jak byk

  David Haye: Chisora jest silny jak byk

  ​David Haye pozbierał trzy pasy kategorii junior ciężkiej, a potem z sukcesami startował w wadze ciężkiej. Teraz podobną drogą podąża Ołeksander Usyk (17-0, 13 KO). Ma już za sobą pierwszą wygraną w wadze ciężkiej, a jego kolejnym rywalem będzie Dereck Chisora (32-9, 23 KO), którego menedżerem jest... właśnie Haye.
 • Boks. Dereck Chisora chętnie walczyłby w Arabii Saudyjskiej

  Boks. Dereck Chisora chętnie walczyłby w Arabii Saudyjskiej

  ​Walka Derecka Chisory (32-9, 23 KO) z Ołeksandrem Usykiem (17-0, 13 KO) mogłaby się odbyć w Wielkiej Brytanii najwcześniej w lipcu, a i ten termin będzie trudny do utrzymania, dlatego Anglik chętnie spotkałby się z Ukraińcem na neutralnym terenie, najlepiej w Arabii Saudyjskiej.
 • Anthony Joshua: Usyk będzie miał kłopoty z Chisorą

  Anthony Joshua: Usyk będzie miał kłopoty z Chisorą

  - Chisora z dwóch walk z Whyte'em sprawi Usykowi ogromne problemy - spodziewa się Anthony Joshua (23-1, 21 KO). Mistrz świata z wielką uwagą przyjrzy się starciu Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO). Lepszy z tej dwójki będzie obowiązkowym pretendentem dla AJ-a z ramienia federacji WBO.
 • Aleksander Usyk: Czekają na mnie wielkie rzeczy

  Aleksander Usyk: Czekają na mnie wielkie rzeczy

  Mimo pandemii koronawirusa Eddie Hearn - na którego spada krytyka m.in. Franka Warrena - nie odwołał swoich największych gal zaplanowanych na maj i czerwiec, w tym gali Aleksander Usyk vs Dereck Chisora (23 maja w Londynie). Ukrainiec wypowiada się na temat walki z Brytyjczykiem w taki sposób, jakby pojedynek miał dojść do skutku.
 • David Haye: Walka z Chisorą będzie szokiem dla Usyka

  David Haye: Walka z Chisorą będzie szokiem dla Usyka

  David Haye był niegdyś wrogiem Derecka Chisory (32-9, 23 KO), dziś jest jego menedżerem. Przed zbliżającą się, zaplanowaną na 23 maja - choć wciąż zagrożoną przełożeniem lub odwołaniem z powodu koronawirusa - walką pochodzącego z Zimbabwe Brytyjczyka z obowiązkowym pretendentem WBO Aleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO), w słowach Haye'a słychać coraz większy optymizm.

Filmy - Dereck Chisora (3)