dementowanie

Artykuły - Dementowanie (85)

 • Kłopoty w country'owym małżeństwie. "Rozwód nie jest wyjściem"

  Kłopoty w country'owym małżeństwie. "Rozwód nie jest wyjściem"

  Amerykańskie tabloidy prześcigają się w podawaniu informacji o poważnych kłopotach country'owego małżeństwa Mirandy Lambert i Blake'a Sheltona (jurora amerykańskiego "The Voice").
 • 66-letnia piosenkarka dementuje

  66-letnia piosenkarka dementuje

  Gwiazda pop Cher zostanie żoną 42-letniego Tima Medvetz - doniosły amerykańskie media. Piosenkarka szybko zareagowała na plotki.
 • Natalia Kukulska dementuje

  Natalia Kukulska dementuje

  Wciąż trwają spekulacje, kto zasiądzie w jury nowego muzycznego show "The Voice Of Poland".
 • Rodzina Mubaraka uciekła? Egipska tv dementuje

  Rodzina Mubaraka uciekła? Egipska tv dementuje

  Włoski dziennik, "Corriere della Sera" donosi na czołówce sobotniego wydania elektronicznego, że "rodzina prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka odleciała do Londynu" ; kairska TV dementuje tę wiadomość.
 • Lotus dementuje plotki o sprzedaniu akcji

  Powołując się na wiarygodne źródła, Joe Saward na swoim blogu Grand Prix niedawno informował, że Genii Capital sprzedało Grupie Lotusa wszystkie udziały stajni z Enstone. Okazuje się to nieprawdą, a Grupa Lotus dementuje te informacje.
 • BOR dementuje sensacyjne doniesienia mediów

  BOR dementuje sensacyjne doniesienia mediów

  Szef Biura Ochrony Rządu gen. Marian Janicki, odnosząc się do sensacyjnych doniesień "Naszego Dziennika", zdementował informację, że funkcjonariusze BOR po katastrofie pod Smoleńskiem użyli broni. Zaprzeczył by zostali zawieszeni i zapewnił, że współpraca ze stroną rosyjską była dobra.
 • Semenya dementuje doniesienia medialne

  Semenya dementuje doniesienia medialne

  Adwokat Greg Nott, reprezentujący mistrzynię świata w biegu na 800 m Caster Semenyę (RPA) zdementował doniesienia medialne, jakoby miała się ona domagać odszkodowania od Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) i narodowego związku za spekulacje na temat jej płci, a także ujawnienia informacji medycznych.
 • Inter dementuje sprzedaż Balotelliego

  Inter dementuje sprzedaż Balotelliego

  Prezydent Interu Mediolan odniósł się do plotek pojawiajacych się we włoskiej prasie i stwierdził, że nie ma możliwości, by klub w najbliższym okienku transferowym pozbył się Mario Balotelliego. W ostatnich dnaich zainteresowanie młodym napastnikiem miał wyrazić menadżer Arsenalu Londyn, Arsene Wenger.
 • Kołodziej dementuje plotki o pozostaniu w Unii

  Janusz Kołodziej, lider Unii Tarnów, zgodnie z informacjami podawanymi przez klub miał reprezentować jego barwy w 2010 roku. Tymczasem sam zawodnik zaprzecza i dementuje informacje. W specjalnym oświadczeniu prasowym Kołodziej zapowiada zmianę barw klubowych w czasie okresu transferowego.
 • Czuma: Nie będę dementował anonimowych wypocin

  Czuma: Nie będę dementował anonimowych wypocin

  Nigdy w życiu nie będę dementował jakiś anonimowych wypocin - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM minister sprawiedliwości Andrzej Czuma odnosząc się do wypowiedzi blogerki "Kataryny".