Muzyka - delta

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Delta (Film (2008) Reż.Kornél Mundruczó) ,

Artykuły - Delta (17)

 • Stara maszyna nie rdzewieje

  Stara maszyna nie rdzewieje

  Depeche Mode "Delta Machine", Sony Music Poland
 • Wędrowiec Mekong Delta

  Wędrowiec Mekong Delta

  Progresywni thrashmetalowcy z niemieckiej formacji Mekong Delta nagrywają nowy album "Wanderer On The Edge Of Time".
 • "Strach" Mekong Delta

  "Strach" Mekong Delta

  Prog / thrashmetalowa formacja Mekong Delta ma już gotowy powrotny album. "Lurking Fear" trafi na sklepowe półki 24 sierpnia, nakładem rodzimej AFM Records.
 • Mekong Delta: Powrotny album coraz bliżej

  Mekong Delta: Powrotny album coraz bliżej

  Reaktywowana niemiecka grupa Mekong Delta poinformowała, że przygotowywany od kilku miesięcy powrotny album powinien być gotowy jeszcze przed końcem 2007 roku. Wciąż nie wiadomo jednak, kto zaśpiewa na nowej płycie, roboczo zatytułowanej "Into The Heart Of Darkness". Progresywni thrashmetalowcy, którzy święcili swe największe triumfy na przełomie lat 80. i 90., nadal poszukują wokalisty.
 • Delta Goodrem w diamentach

  Delta Goodrem w diamentach

  W środę, 15 marca, w australijskim Melbourne, odbyło się uroczyste otwarcie Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej. Na imprezie zaśpiewała australijska wokalistka Delta Goodrem. Pierwotnie mówiono, że ma wystąpić jej sławniejsza koleżanka Kylie Minogue, jednak jeszcze nie doszła ona do pełni sił po operacji usunięcia guza piersi.
 • Delta Goodrem: "Nie zwolniłam mamy!"

  Delta Goodrem: "Nie zwolniłam mamy!"

  Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, że australijska wokalistka Delta Goodrem zwolniła swoją mamę z funkcji menedżera. Sama piosenkarka zdecydowanie temu zaprzecza. Dodała jedynie, że wspólnie szukają "odpowiedniej osoby", która reprezentowałaby interesy Delty na świecie.
 • Delta Goodrem i "Sąsiedzi"

  Delta Goodrem i "Sąsiedzi"

  Australijska wokalistka Delta Goodrem, która zdobyła popularność za sprawą serialu "Neighbours" ("Sąsiedzi"), wystąpi w specjalnym odcinku tej produkcji. Zostanie on nakręcony z okazji 20. rocznicy całej serii. U jej boku będzie można zobaczyć słynnego aktora Russella Crowe'a ("Gladiator").
 • McFadden broni Goodrem

  McFadden broni Goodrem

  Presja związana z byciem osobą publiczną dopadła australijską wokalistkę Deltę Goodrem. Dziewczyna Briana McFaddena, byłego członka irlandzkiego boysbandu Westlife, rozpłakała się przed kamerami australijskiej telewizji, kiedy mówiła o negatywnym odbiorze swojej osoby w Wielkiej Brytanii.
 • Nowa J. Lo.?

  Nowa J. Lo.?

  Australijska wokalistka Delta Goodrem szykuje się na podbój amerykańskiego rynku. Co ciekawe, jej wytwórnia płytowa zamierza ją reklamować jako "młodszą wersję Jennifer Lopez". W Stanach Zjednoczonych ukaże się wkrótce płyta zawierająca utwory z albumów wydanych w Europie i Australii - "Mistaken Identity" i "Innocent Eyes" - oraz nowe piosenki.
 • MTV Australia: Rozdano nagrody

  MTV Australia: Rozdano nagrody

  W czwartek, 3 marca, w "Luna Park" w Sydney po raz pierwszy w historii rozdano nagrody Video Music Awards australijskiej MTV. Na podium zmieścili się reprezentantka gospodarzy Delta Goodrem i grupy Green Day i Black Eyed Peas, którzy otrzymali po dwie statuetki.