delta

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Delta (Film (2008) Reż.Kornél Mundruczó) ,

Artykuły - Delta (135)

 • PV Delta jest największa w Polsce!

  PV Delta jest największa w Polsce!

  Otwarto pierwszą w Trójmieście i największą w Polsce elektrownię fotowoltaiczną - PV Delta w Gdańsku.
 • Stara maszyna nie rdzewieje

  Stara maszyna nie rdzewieje

  Depeche Mode "Delta Machine", Sony Music Poland
 • Delta Six - król kontrolerów trafia na Kickstartera

  Delta Six - król kontrolerów trafia na Kickstartera

  Ilu graczy chciałoby zamienić klasyczny WSAD i myszkę na coś o wiele bardziej spektakularnego? Na kontroler żywcem wzięty z arsenału amerykańskich jednostek specjalnych.
 • Od poniedziałku trzeba zapłacić o 345 złotych więcej!

  Od poniedziałku trzeba zapłacić o 345 złotych więcej!

  Amerykańskie firmy Delta Air Lines Inc. i American Airlines podnoszą od najbliższego poniedziałku ceny niektórych biletów powrotnych aż o 120 dolarów (345,54 zł).
 • Szybkie, luksusowe i... oznakowane

  Szybkie, luksusowe i... oznakowane

  Szybkie, nowoczesne, luksusowe i... oznakowane. Lancie delta z wideo-rejestratorami trafiły właśnie w ręce warmińsko - mazurskich policjantów.
 • Najlepsze sportowe? Niemcy w tyle!

  Najlepsze sportowe? Niemcy w tyle!

  Modę na sportowe hatchbacki zapoczątkował w 1970 roku Volkswagen, który na salonie samochodowym we Frankfurcie zaprezentował wówczas legendarny model GTI.
 • GPS nowej generacji

  GPS nowej generacji

  Ze spowodowanym usterkami technicznymi kilkudniowym opóźnieniem amerykańska rakieta Delta 4 wyniosła w piątek na orbitę wokółziemską pierwszy egzemplarz satelity nowej generacji, współtworzącego system nawigacji GPS (Global Positioning System).
 • Tabletka wspomagająca uczenie

  Tabletka wspomagająca uczenie

  Początek dojrzewania kończy optymalny okres do nauki języka i niektórych zdolności przestrzennych. Amerykańscy badacze zauważyli, że w hipokampie, czyli części mózgu odpowiedzialnej za pamięć i uczenie, następuje wtedy wzrost ekspresji GABA-ergicznych receptorów alfa4-beta-delta (a4bd).
 • W podwoziu samolotu z USA znaleziono zamarznięte ciało

  W podwoziu samolotu z USA znaleziono zamarznięte ciało

  W luku podwozia samolotu amerykańskich linii lotniczych Delta, który przyleciał do japońskiego miasta Narita z Nowego Jorku, znaleziono w niedzielę ciało mężczyzny - poinformowała japońska policja.
 • Rajd Monte Carlo: Pięć zwycięstw Loeba

  Francuz Sebastien Loeb, który pięć razy z rzędu zdobył tytuł rajdowego mistrza świata, ma także w dorobku pięć zwycięstw w Rajdzie Monte Carlo, najstarszej na świecie imprezie rajdowej, rozgrywanej od 1911 roku. Po raz ostatni wygrał w Monako w 2008 roku. Wcześniej był najszybszy w latach od 2003 do 2005 oraz w 2007 roku.