Delta

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
delta ,

Artykuły - Delta (8)

 • Delta Plus. W Indiach wykryto nowy wariant koronawirusa

  Delta Plus. W Indiach wykryto nowy wariant koronawirusa

  Władze Indii uważnie przyglądają się kolejnej mutacji koronawirusa, jaką jest wariant Delta Plus. Minister zdrowia tego kraju nazwał go "niepokojącym". Nowa mutacja uważana jest za bardziej zaraźliwy wariant.
 • Interia: Obowiązkowa kwarantanna dla przylatujących z Wielkiej Brytanii

  Interia: Obowiązkowa kwarantanna dla przylatujących z Wielkiej Brytanii

  Ministerstwo Zdrowia wprowadzi obowiązkową kwarantannę dla podróżnych przybywających do Polski z Wielkiej Brytanii oraz Irlandii Północnej i nie będzie można jej skrócić poprzez wykonanie testu na COVID-19 - dowiedziała się Interia. To odpowiedź na coraz więcej zakażeń wariantem Delta na Wyspach. Co jeszcze znalazło się w projekcie rozporządzenia?
 • ​Skuteczność szczepionek na wariant Delta. Nowe badania

  ​Skuteczność szczepionek na wariant Delta. Nowe badania

  Według najnowszych danych brytyjskiej rządowej agencji Public Health England (PHE) dwie dawki szczepionki Pfizer i AstraZeneca wykazują ponad 90 proc. skuteczność w zapobieganiu hospitalizacji osób zakażonych wariantem Delta.
 • Wariant Delta w Polsce. Ministerstwo podało dane

  Wariant Delta w Polsce. Ministerstwo podało dane

  Wariant Delta budzi niepokój na świecie. W Polsce do tej pory wykryto 90 przypadków tej mutacji koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia podkreśla, że choć obecnie wirus jest w Polsce pod kontrolą, nie znaczy to, że się nie rozwinie.
 • Szwecja: Potwierdzono 207 przypadków wariantu Delta. Wariant w kilkunastu regionach

  Szwecja: Potwierdzono 207 przypadków wariantu Delta. Wariant w kilkunastu regionach

  W Szwecji zdiagnozowano 207 przypadku indyjskiego wariantu koronawirusa nazwanego Delta. Potwierdzono go w 13 regionach kraju. - Ta wersja patogenu ma ogromny potencjał rozprzestrzenienia się, ale wierzymy w skuteczność szczepień - ocenił główny epidemiolog kraju Anders Tegnell.
 • Delta wyda miliard dolarów, aby uzyskać neutralność węglową

  Delta wyda miliard dolarów, aby uzyskać neutralność węglową

  Delta Airlines poinformowało, iż zostanie pierwszą linią lotniczą, która będzie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Przedsiębiorstwo przeznaczy na ten cel miliard dolarów.
 • "Delta": OBSADA

  ORSI TÓTH - młoda kobieta "Ten film to było nasze największe wyzwanie. Wydawało mi się, że z niektórymi rzeczami sobie nie poradzę". Orsi urodziła się w 1981 r. W 2004 r. ukończyła studia aktorskie na Węgierskim Instytucie Filmu i Teatru. Rok po rozpoczęciu studiów zadebiutowała w Pleasant Days Kornéla Mundruczó, a następnie zagrała główne role w jego kolejnych filmach. Pracowała również z cieszącą się międzynarodową sławą artystką wideo Shirin Neshat przy jej pierwszym filmie długometr
 • "Delta": WYWIAD Z REŻYSEREM

  Kornél Mundruczó urodził się na Węgrzech w 1975 r. Studiował w Węgierskim Instytucie Filmu i Teatru. Zaraz po ukończeniu studiów wyreżyserował krótki metraż Afta, który zdobył liczne nagrody międzynarodowe. Pleasant Days - jego debiut długometrażowy - został uhonorowany Srebrnym Lampartem w Locarno w 2002 r. w kategorii "Najlepszy pierwszy lub drugi film". Jego drugi obraz, Johanna - filmowo-operowa adaptacja historii Joanny d'Arc - był prezentowany w sekcji "Un Certain Regard" w Cannes w 2005 r. Delta to trzeci film Mundruczó.

Zdjęcia - Delta (1)

 • film.interia.pl
  Zakazany seks: Kazirodztwo na ekranie