Film - Delfin

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
delfin ,

Artykuły - Delfin (6)

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".
 • Delfiny jako ofiary popkultury

  Delfiny jako ofiary popkultury

  "Zatoka delfinów" ("The Cove"), reż. Louie Psihoyos, USA 2009, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 21 maja 2010 roku.
 • Trójwymiarowe delfiny

  Trójwymiarowe delfiny

  W piątek, 13 czerwca, na ekranach kin Orange IMAX w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach debiutuje obraz "Delfiny i Wieloryby 3D. Plemiona Oceanów". Trójwymiarowa opowieść ukazuje fascynujący podwodny świat tych niezwykłych stworzeń.
 • Dyby Festiwalu Grozy

  Dyby Festiwalu Grozy

  Zespół Ivan i Delfin, poseł Andrzej Pęczak, Andrzej Gołota, Krajowa Rada Radiofonii i TV i Roman Giertych to niektórzy z laureatów przyznawanej w Toruniu anty-nagrody Dyby. Ogłoszenie tegorocznych laureatów rozpoczęło 2. Letni Festiwal Grozy.
 • Delfiny w IMAX-ie

  Delfiny w IMAX-ie

  W piątek, 9 maja, na wielkoformatowym ekranie kina Panasonic IMAX, w Cinema City Plaza w Krakowie, debiutuje przepiękna dokumentalna opowieść "Delfiny". Widzowie filmu odbywają podwodną podróż od olśniewających raf koralowych archipelagu Bahama, do targanych wichrem wybrzeży Patagonii, w towarzystwie ciekawskich delfinów plamistych z Atlantyku, wykazujących zamiłowanie do akrobacji delfinów ciemnych i znanych z filmu "Flipper" delfinów butlonosych.
 • Mike Myers jako delfin

  Mike Myers jako delfin

  Mike Myers, bohater filmu "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy", przygotowuje się do realizacji remake'u komedii z 1964 roku, "The Incredible Mr Limpet". Bohaterem obrazu jest mężczyzna, który zamienia się... w delfina. W tej roli pojawi się oczywiście Mike Myers.