dekorowanie

Filmy - Dekorowanie (11)

 • Jak udekorować dom kwiatami na wiosnę?

  Chociaż w tym roku nie jest nam dane korzystać z pięknej pogody i wiosny za oknem, nikt nie powiedział, że nie może ona zagościć w naszych domach. Kwiatowe dekoracje z pewnością poprawią nastrój. O tym, jakie aranżacje będą wyglądać najlepiej, opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” Marta Kondzielnik, wiceprezes Stowarzyszenia Florystów Polskich. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Ozdabianie doniczki techniką papier mache

  Papier mache to francuska technika ozdabiania i tworzenia przedmiotów z plastycznej, łatwo formującej się masy, która twardnieje po wysuszeniu, a którą robi się z rozmoczonego papieru makulaturowego. Oto poradnik, jak sprawić, by nasze doniczki odmieniły swój dotychczasowy, nudny wygląd - zobaczcie, jak udekorować doniczki techniką papier mache!
 • Ekspresowa polewa cytrynowa do ciast

  Polewy do ciast to znakomity dodatek nie tylko dekoracyjny do domowych wypieków. Delikatne, lukrowe polewy, którymi oblewa się całe ciasto czy jedynie robi drobne wzorki - tylko z polewą ciasto wygląda prawdziwie pięknie! Gotowe polewy ze sklepu nie smakują jednak tak dobrze jak te przyrządzane w domu. Jednak koniec ze żmudnym ucieraniem polew - poznajcie nasz przepis na ekspresową polewę cytrynową do ciast!
 • Jak szybko i tanio odświeżyć stare koszulki?

  Każdy z nas ma ulubione t-shirty, które po kilku praniach robią się szare i nieestetyczne. Szkoda ich jednak wyrzucać, właśnie dlatego uciec się do prostego sposobu na odświeżenie starych koszulek! Malowanie i ozdabianie prostymi wzorami to szybka metoda na odmienienie własnej garderoby, warto też wspomnieć o niezwykle przydatnej dzisiaj zalecie personalizacji koszulek czy bluzek. Zobaczcie nasz sposób!