dekoracja

Artykuły - Dekoracja (2)

 • Czy od dekoracji świątecznych możemy odliczyć VAT?

  Okres świąteczny w wielu firmach wiąże się z dodatkowymi zakupami. Przedsiębiorcy przygotowują prezenty dla kontrahentów, a także spotkania wigilijne dla swoich pracowników. Wśród ponoszonych wydatków są również te, dotyczące świątecznych dekoracji. Niejednokrotnie podatnicy mają wątpliwości czy mogą odliczyć podatek VAT naliczony w fakturach dokumentujących zakup ozdób świątecznych wykorzystywanych do udekorowania biura.
 • Nowy wydział dekoracji produkcji

  Raport bieżący nr 18/2005Podstawa prawna Art. 81 ust. 1 pkt 2 Ustawy PPO - raporty poufne Zarząd Ceramika Nowa Gala S.A. informuje o osiągnięciu pełnych zdolności produkcyjnych przez nowopowstały wydział produkcji dekoracji gresowych. Wydział ten wyposażony został w najnowocześniejsze urządzenia, renomowanych producentów włoskich, pozwalające na obróbkę materiałów gresowych z wykorzystaniem procesów m.in. cięcia wodą, cięcia narzędziami diamentowymi, łamania i fazowania płytek, itp. Nowopows

Filmy - Dekoracja (10)

 • Nowa dekoracja w domu. Czy wszystkim przypadnie do gustu?

  Rodzina zaczęła dekorować dom na zbliżające się święta. Jedna z dekoracji nie dawała jednak spokoju pupilowi, który jak widzimy miał z nią problem. Co zrobi zatem rodzina?
 • Uchwyt na zdjęcie z kamienia

  Zwykły kamień i odrobina drutu - tyle wystarczy, by przygotować prostą dekorację, która znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu! Umieszczone w niej zdjęcie będzie doskonałym sposobem na niewielką, nienachalną w swoim wyglądzie ozdobę. Zdziwicie się, jakie to proste!
 • Uchwyt na klucze z klamer od pasów samochodowych

  Stare pasy bezpieczeństwa z samochodu są bardzo ciekawym materiałem, z którego można zrobić wiele estetycznych i ciekawie wyglądających przedmiotów. Z samych pasów można zrobić na przykład portfel, który będzie służył przez wiele lat, zaś klamerki to sprytny sposób na przechowywanie kluczy! W parę chwil z niepotrzebnego zapięcia możecie zrobić proste opakowanie i brelok, dzięki któremu klucze już zawsze będą na swoim miejscu. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Cukierkowe słoneczko

  Dzieci uwielbiają słodycze! Nie trzeba ich zachęcać do zajadania się nimi, mimo to jest mnóstwo propozycji na przygotowanie ciekawych sposobów ich podań. Tym razem mamy dla was propozycję na stworzenie cukierkowego słoneczka, które zachwyci każde dziecko - w ten sposób przygotujecie swojej pociesze słodką, wyjątkową dekorację, która sprawdzi się nie tylko przy specjalnej okazji!