dekoracja

Artykuły - Dekoracja (2)

 • Czy od dekoracji świątecznych możemy odliczyć VAT?

  Okres świąteczny w wielu firmach wiąże się z dodatkowymi zakupami. Przedsiębiorcy przygotowują prezenty dla kontrahentów, a także spotkania wigilijne dla swoich pracowników. Wśród ponoszonych wydatków są również te, dotyczące świątecznych dekoracji. Niejednokrotnie podatnicy mają wątpliwości czy mogą odliczyć podatek VAT naliczony w fakturach dokumentujących zakup ozdób świątecznych wykorzystywanych do udekorowania biura.
 • Nowy wydział dekoracji produkcji

  Raport bieżący nr 18/2005Podstawa prawna Art. 81 ust. 1 pkt 2 Ustawy PPO - raporty poufne Zarząd Ceramika Nowa Gala S.A. informuje o osiągnięciu pełnych zdolności produkcyjnych przez nowopowstały wydział produkcji dekoracji gresowych. Wydział ten wyposażony został w najnowocześniejsze urządzenia, renomowanych producentów włoskich, pozwalające na obróbkę materiałów gresowych z wykorzystaniem procesów m.in. cięcia wodą, cięcia narzędziami diamentowymi, łamania i fazowania płytek, itp. Nowopows

Filmy - Dekoracja (11)

 • Łoś z zimową "dekoracją" na porożu. Jest już gotowy na święta?

  Łoś z zimową „dekoracją” na porożu. Czyżby był już gotowy na święta? Nieoczekiwana ozdoba pojawiła się, gdy zwierzak próbował znaleźć coś do jedzenia. Trzeba przyznać, że wygląda uroczo. (STORYFUL/x-news)
 • Nowa dekoracja w domu. Czy wszystkim przypadnie do gustu?

  Rodzina zaczęła dekorować dom na zbliżające się święta. Jedna z dekoracji nie dawała jednak spokoju pupilowi, który jak widzimy miał z nią problem. Co zrobi zatem rodzina?
 • Uchwyt na zdjęcie z kamienia

  Zwykły kamień i odrobina drutu - tyle wystarczy, by przygotować prostą dekorację, która znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu! Umieszczone w niej zdjęcie będzie doskonałym sposobem na niewielką, nienachalną w swoim wyglądzie ozdobę. Zdziwicie się, jakie to proste!
 • Uchwyt na klucze z klamer od pasów samochodowych

  Stare pasy bezpieczeństwa z samochodu są bardzo ciekawym materiałem, z którego można zrobić wiele estetycznych i ciekawie wyglądających przedmiotów. Z samych pasów można zrobić na przykład portfel, który będzie służył przez wiele lat, zaś klamerki to sprytny sposób na przechowywanie kluczy! W parę chwil z niepotrzebnego zapięcia możecie zrobić proste opakowanie i brelok, dzięki któremu klucze już zawsze będą na swoim miejscu. Zobaczcie, jakie to proste!