dekoder

Artykuły - Dekoder (21)

 • Producenci dekoderów pozwani przez Grupę Canal+

  Producenci dekoderów pozwani przez Grupę Canal+

  Grupa CANAL+ idzie na wojnę z dostawcami dekoderów na francuski rynek, donosi „La Lettre A”. Do sądu handlowego w Paryżu wpłynęły pozwy przeciwko firmom Technicolor i Commscope (nowy właściciel Pace).
 • Marka TiVo sprzedała patenty za 3 miliardy dolarów

  Marka TiVo sprzedała patenty za 3 miliardy dolarów

  Znana w USA marka TiVo połączyła siły z koncernem Xperii, tworząc tym samym jedną z największych firm skupujących licencje na świecie. Umowa o wartości 3 miliardów dolarów dotyczyła przede wszystkim patentów.
 • Odbiornik Dreambox TWO z CI

  Odbiornik Dreambox TWO z CI

  Na rynku pojawia się ulepszony Dreambox TWO, który jest wyraźnie inny, z aluminiową obudową i dużym, kolorowym wyświetlaczem LCD. Ponadto, w porównaniu ze swoim poprzednikiem Dreambox ONE, nowy odbiornik ma gniazdo CI.
 • Orange z nowym dekoderem 4K

  Orange z nowym dekoderem 4K

  19 sierpnia br. Orange Polska wprowadziło do oferty nowy dekoder 4K, obok udostępnianego klientom już w lutym 2017 roku dekodera Samsung ICU 100. Nowe urządzenie, oznaczone jako IWU 200, oferuje usługę Multinagrywarki działającą w chmurze.
 • Dreambox ONE Ultra HD - najszybszy odbiornik na rynku

  Dreambox ONE Ultra HD - najszybszy odbiornik na rynku

  Dreambox ONE Ultra HD otwiera nowy rozdział w cyfrowej rozrywce domowej - przełamuje bariery technologiczne, które istniały dotychczas w przypadku odbiorników linuksowych. Zastosowany w nim nowy chipset Amlogic umożliwia integrację systemu Android, dzięki czemu Dreambox ONE wpiera również usługi streamingowe, take jak Netflix. Jedną z nowych funkcji jest obsługa głosowa za pośrednictwem asystenta głosowego Aleksa.
 • Dekoder nc+ wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74) się zawiesił. Jak rozwiązać problem?

  Dekoder nc+ wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74) się zawiesił. Jak rozwiązać problem?

  Platforma nc+ informuje o występującym aktualnie problemie z dekoderem wifiBOX+ (Sagemcom DSIW74). Jeżeli urządzenie to przestało działać i nie reaguje na polecenia z pilota ani z panelu dekodera, oznacza to błąd. Na panelu dekodera może się wtedy wyświetlać np. INIT. Operator podaje instrukcję, jak rozwiązać ten problem.
 • Aktualizacja oprogramowania dekodera 4K UltraBox+

  Aktualizacja oprogramowania dekodera 4K UltraBox+

  Od 16 października do dekoderów 4K UltraBox+ rozsyłana jest aktualizacja oprogramowania. Nowe wydanie jest oznaczone jako 0X23 (dotychczas było to 0X21) z identyfikatorem 2.0.6 (dotychczas 2.0.3).
 • Orange wymienia dekodery SHD 85 i stare karty

  Orange wymienia dekodery SHD 85 i stare karty

  Nie tylko platforma nc+ prowadzi akcję wymiany dekoderów (na razie dobrowolną). Jak się okazuje podobną operację realizuje też Orange. Tu ma ona miejsce od grudnia, ale aż do teraz nie zwróciło to uwagi abonentów. Teraz robi się o sprawie głośniej, bo od 1 lutego z dekoderów Samsung SHD 85 z najstarszymi białymi kartami wyłączono dostęp do kanałów z paczki CANAL+.
 • Platforma nc+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+

  Platforma nc+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+

  Platforma nc+ będzie miała w swojej ofercie dekoder 4K Ready - UltraBOX+. Będzie to pierwszy nadawca w Polsce, który udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K.
 • UKE: Sześć typów skontrolowanych dekoderów nie spełnia norm

  UKE: Sześć typów skontrolowanych dekoderów nie spełnia norm

  Spośród 45 typów dekoderów do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej skontrolowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, sześć nie spełniało norm w zakresie tzw. kompatybilności elektromagnetycznej - poinformowało UKE w poniedziałek w komunikacie.