degradacja

Artykuły - Degradacja (25)

 • Degradacja generała Czesława Kiszczaka możliwa?

  Degradacja generała Czesława Kiszczaka możliwa?

  O degradację generała Kiszczaka zwróciło się narodowej Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych.
 • "Rzeczpospolita": Zdegradować generała

  "Rzeczpospolita": Zdegradować generała

  Wysoki funkcjonariusz PRL może stracić Virtuti Militari. Dotąd odebrano go tylko trzem osobom - informuje "Rzeczpospolita".
 • Rapid Bukareszt zdegradowany z rumuńskiej ekstraklasy

  Rapid Bukareszt zdegradowany z rumuńskiej ekstraklasy

  Zgodnie z doniesieniami rumuńskich mediów, trzykrotny piłkarski mistrz tego kraju Rapid Bukareszt został zdegradowany z ekstraklasy decyzją Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) w Lozannie. Powodem kary są zaległości finansowe.
 • Plac zabaw wykonany ze śmieci

  Plac zabaw wykonany ze śmieci

  Artyści postanowili stworzyć bezpieczny, ekologiczny plac zabaw, który miałby podnieść świadomość postępującej degradacji środowiska wśród mieszkańców stolicy Ugandy - Kampali. Pomysł spotkał się z aprobatą zarówno starszych, jak i najmłodszych mieszkańców dzielnicy. O niecodziennym pomyśle artystów informuje CNN.
 • PiS oskarża rząd o degradację regionu radomskiego

  PiS oskarża rząd o degradację regionu radomskiego

  Politycy PiS oskarżyli w piątek rządzącą koalicję o degradację regionu radomskiego. Według nich w ostatnich latach z Radomia do Warszawy wyprowadzono tysiące miejsc pracy. Za chwilę poza Warszawą będziemy mieli jedne wielkie peryferia - przestrzegali.
 • PUMA InCycle: Ubrania przyjazne środowisku

  PUMA InCycle: Ubrania przyjazne środowisku

  Marka PUMA wychodząc naprzeciw problemom z jakimi boryka się planeta Ziemia radykalnie zmieniła strategię swojego działania. Stała bardziej przyjazna dla przyrody wprowadzając surowe wymagania chroniące środowisko na każdym etapie produkcji i funkcjonowania firmy, oferując min. nową kolekcję produktów PUMA InCycle, które w stu procentach nadają się do recyklingu, wyprodukowane zostały w oparciu o zasady Fair Trade i stworzone w oparciu o biodegradowalne ekomateriały.
 • "Ten film to degradacja kina"

  "Ten film to degradacja kina"

  W jednym z wywiadów, James Cameron stwierdził, że ekranizacja gry planszowej zatytułowana "Battleship" to desperacja. Obraz ma być oparty na pomyśle słynnej gry planszowej "Statki" i opowiadać o wielkiej bitwie morskiej.
 • Późny debiut Dealera. Posłuchaj!

  Późny debiut Dealera. Posłuchaj!

  Po 11 latach nieprzerwanej działalności rapcore'owa formacja Dealer doczekała się pełnoprawnego debiutu. Kilku utworów z mającej dziś (25 października) premierę płyty "Degradacja" możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl.
 • Armia zjeżdża po równi pochyłej

  Armia zjeżdża po równi pochyłej

  Z gen. Waldemarem Skrzypczakiem, byłym dowódcą Wojsk Lądowych, który odszedł z armii w proteście przeciwko nadmiernej biurokratyzacji, rozmawia dziennikarz INTERIA.PL, Marcin Ogdowski.
 • Nowak: Wiem, kto będzie szefem CBA

  Nowak: Wiem, kto będzie szefem CBA

  Następca Mariusza Kamińskiego to bardzo porządny człowiek - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Sławomir Nowak. Były już szef gabinetu politycznego premiera nie chciał ujawnić nazwiska; zapewnił jedynie, że to osoba spoza polityki.