decoupage

Artykuły - Decoupage (1)

 • Zrób to sam

  Zrób to sam

  Przy odrobinie wysiłku i kreatywności możemy samodzielnie wykonać ciekawe ozdoby.

Filmy - Decoupage (5)

 • Ozdabianie pudełka metodą decoupage

  Decoupage to jedna z najprostszych i najbardziej efektownych metod ozdabiania przedmiotów. Najważniejsze w niej jest właściwie znalezienie odpowiednich wzorów, które będą pasowały swoją kolorystyką do reszty wnętrza! Tym razem mamy dla was propozycję, jak zwykłe pudełko przemienić w estetyczne, kolorowe opakowanie do przechowywania różności - wystarczy parę chwil!
 • Odświeżanie wyglądu starego wieszaka

  Drewniane wieszaki na ubrania po kilku latach użytkowania nie zachwycają swoim wyglądem - szybko się niszczą, pojawiają się pierwsze pęknięcia na drewnie i lakierze, często też nie komponują się po prostu z otoczeniem. W parę chwil możecie je jednak przemienić w stylowe wieszaki, które zachwycą was swoimi kolorami i wzorami! Zobaczcie, jak przy użyciu metody decoupage, możecie w parę chwil przeprowadzić metamorfozę swoich wieszaków. Możliwości są niemal nieograniczone - wybierzcie tylko wzór serwetek, który najbardziej wam odpowiada!
 • Jak ozdobić słoik metodą decoupage?

  Decoupage to wyjątkowy sposób na ozdobienie niemal każdego przedmiotu. W parę chwil możecie odnowić stare rzeczy albo nadać im nowe życie - wszystko trwa zaledwie kilkanaście minut! Do ozdabiania metodą decoupage najlepiej użyć cienkich serwetek - bogactwo ich wzorów pozwolą wybrać każdemu coś dla siebie. Jeśli więc macie puste butelki czy słoiki, możecie zrobić z nich na przykład niesamowite wazoniki ozdobione w ten sposób! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak ozdobić mydło metodą decoupage?

  Metoda decoupage daje nam niesamowite możliwości przenoszenia na ulubione przedmioty przeróżnych wzorów! Okazuje się, że można w ten sposób zrobić również przepiękne mydło, na które przeniesie się różnobarwne wzorki! Jak to zrobić? Zobaczcie nasz sposób - to dziecinnie proste!