Film - debiut

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Debiut (Film (2000)[Debut] Reż.Gene Cajayon) ,

Artykuły - Debiut (128)

 • Debiut reżyserski Natalie Portman

  Debiut reżyserski Natalie Portman

  Natalie Portman przygotowuje się do wyjazdu do Izraela, gdzie odbędą się poszukiwania lokacji do nowego filmu, bazującego na autobiograficznej książce Amosa Oza "Opowieści o miłości i mroku".
 • Wybrano najlepszy debiut filmowy

  Wybrano najlepszy debiut filmowy

  Film "Być jak Kazimierz Deyna" Anny Wieczur-Bluszcz został najlepszym pełnometrażowym debiutem 31. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Nagrodą była statuetka "Wielkiego Jantara 2012" i 20 tys. zł. oraz pióro z dedykacją i dyplom prezydenta RP.
 • Córka Jacksona zagra w filmie

  Córka Jacksona zagra w filmie

  Paris, córka Michaela Jacksona, zadebiutuje wkrótce w roli aktorki - podaje dziennik "The Sun". Nastolatka dołączyła właśnie do obsady nowego filmu fantasy - "Lundons Bridge and The Three Keys".
 • Scarlett Johansson "czyta" Capote'a

  Scarlett Johansson "czyta" Capote'a

  Scarlett Johansson wyreżyseruje ekranizację "Letniej przeprawy" - debiutanckiej powieści Trumana Capote'a. Dla amerykańskiej aktorki będzie to debiut na reżyserskim fotelu.
 • Reżyserski debiut Pieczyńskiego

  Reżyserski debiut Pieczyńskiego

  W Teatrze Wybrzeże w Gdańsku trwają próby do "Lekcji angielskiego". Autorem sztuki i jej reżyserem jest Krzysztof Pieczyński. Będzie to jego debiut reżyserski i dramaturgiczny na scenie teatralnej. Premierę zaplanowano na 9 grudnia.
 • Premiera reżyserskiego debiutu Vaclava Havla

  Premiera reżyserskiego debiutu Vaclava Havla

  Uroczysta premiera pierwszego filmu byłego prezydenta Czech i dawnego czechosłowackiego dysydenta Vaclava Havla pt. "Odejścia" ("Odchazeni") odbyła się we wtorek, 22 marca, wieczorem w Pradze.
 • Gwiazdor pop będzie aktorem

  Gwiazdor pop będzie aktorem

  Irlandzki gwiazdor pop Ronan Keating spróbuje swoich sił w aktorstwie. Piosenkarz otrzymał rolę w nowej australijskiej produkcji. Będzie to jego debiut na dużym ekranie.
 • Debiut oscarowego scenarzysty

  Debiut oscarowego scenarzysty

  Od piątku na ekranach kin oglądać możemy "Londyński bulwar" - reżyserski debiut scenarzysty Williama Monahama ("Infiltracja"). W filmie, który powstał na motywach powieści Kena Bruena pod tym samym tytułem, główne role zagrali Colin Farrell i Keira Knightley.
 • Akiva Goldsman reżyserem

  Akiva Goldsman reżyserem

  Akiva Goldsman w wielu kręgach cieszy się niesłabnącą wrogością jako autor scenariuszy dwóch najsłabszych filmów z cyklu o Batmanie - "Batman Forever" oraz "Batman i Robina". Producenci dali mu jednak szansę na realizację kolejnej fantastycznej historii rozgrywającej się w światłach wielkiego miasta - Goldsman zadebiutuje jako reżyser filmu "Winter's Tale".
 • "Sala samobójców" na Berlinale

  "Sala samobójców" na Berlinale

  Polski film"Sala samobójców" w reżyserii Jana Komasy otworzy sekcję Panorama Special podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie - poinformował dystrybutor obrazu ITI Cinema.