InteriaTV - debiut

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Debiut (Film (2000)[Debut] Reż.Gene Cajayon) ,

Filmy - Debiut (17)

 • Debiut nowego Jaguara XF podczas wyczynu kaskaderskiego

  Premiera nowego modelu samochodu to zawsze ekscytujący moment, ale Jaguar postanowił dodatkowo podkręcić atmosferę i pokazać po raz pierwszy nowego XFa podczas wyczynu kaskaderskiego. Nad wodą w londyńskich Królewskich Dokach rozciągnięto dwie liny o grubości 38 milimetrów każda, a następnie kaskader Jim Dowdall przejechał po nich drugą generacją brytyjskiej limuzyny.
 • Glassesboys marzą o światowej karierze!

  Glassesboys to grający rewolucyjną muzykę klubową duet, który tworzą Jared Bobowik i Tom Wnuk. Na ich debiutanckim krążku wystąpili uznani wokaliści i wokalistki z całego świata, m.in. Angie Brown, Tara McDonald czy Barbara Tucker. - Przy całym szacunku dla polskiej sceny muzycznej, chcemy się wybijać na Zachodzie, gdzie muzyka, jaką gramy, jest o wiele bardziej popularna - mówią panowie z Glassesboys.
 • Edyty Strzyckiej płyta jak kobieta

  Edyta Strzycka, ćwierćfinalistka telewizyjnego show "The Voice of Poland", z dumą prezentuje swój pierwszy album. - Ta płyta jest jak kobieta: trochę kapryśna, trochę zaskakująca, trochę melancholijna. Są to piosenki w stu procentach o mnie samej - mówi.
 • Edyta Strzycka: "The Voice..." bardzo mi pomógł

  Nie podoba mi się to, że w Polsce tak trudno jest zaistnieć młodym artystom - mówi Edyta Strzycka, ćwierćfinalistka programu "The Voice of Poland". - Dlatego wydaje mi się, że różnego rodzaju muzyczne programy to dzisiaj najistotniejsza droga, dzięki której debiutant może się przebić.
 • Minerals: grupa wrażliwców

  Mimo iż od premiery debiutanckiego albumu rockowej formacji "Minerals" minął już ponad miesiąc, członkowie zespołu zgodnie twierdzą, że nie zmieniliby w nim niczego. - Ta płyta jest po prostu ładna, a do tego dopracowana pod względem technicznym - mówią.
 • Melancholijny świat Piotra Karpieni

  Piotr Karpienia, który zajął 2. miejsce w IV edycji programu "Mam talent", wydał właśnie swój debiutancki album, zatytułowany "Mój świat". - Melancholia to nieodzowna część mojego charakteru, dlatego też ta płyta ma taki, a nie inny nastrój - mówi wokalista.
 • Piotr Karpienia o utworach z debiutanckiej płyty

  Najczęściej jest tak, że zamykam oczy, i próbuję wczuć się w muzykę. Dopiero później powstaje tekst - mówi Piotr Karpienia. Wokalista opowiedział nam również o piosence "W pościeli z łez", która znalazła się na jego debiutanckim albumie "Mój świat".
 • Marzenia Piotra Karpieni

  Próbuję doskonalić się w tym, co robię, i rozwijać się. A marzenia, które już się spełniają, to mój debiut fonograficzny, miejsca i ludzie, których poznaję - mówi Piotr Karpienia, laureat 2. miejsca w IV edycji programu "Mam talent".
 • Piotr Karpienia o sukcesie i "sodówce"

  Jestem już w takim wieku, że wiem, czym grozi niebezpieczna otoczka sławy - Piotr Karpienia ma nadzieję, że woda sodowa nigdy nie uderzy mu do głowy.
 • Minerals - najbardziej klimatyczny debiut roku!

  "White Tones" to debiutancki album jednej z najciekawszych młodych polskich formacji, warszawskiej grupy Minerals. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów Radiohead i Coldplay, ale również dla wszystkich zwolenników rockowych i alternatywnych brzmień!