Dębica

Synonimy:
Dębicy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Dębica (370)

 • Dębica szacuje, że miała 21,2 mln zł straty netto w II kwartale

  Dębica szacuje, że miała 21,2 mln zł straty netto w II kwartale

  Jak podała w komunikacie Dębica, spółka szacuje, iż miała w drugim kwartale 21,2 mln zł straty netto i 288,7 mln zł przychodów.
 • 80 lat fabryki opon w Dębicy

  80 lat fabryki opon w Dębicy

  Dębicka fabryka opon obchodzi swoje 80. urodziny. Oficjalne uruchomienie zakładu, z udziałem ówczesnego wicepremiera Eugeniusza Kwiatkowskiego, miało miejsce 4 kwietnia 1939 roku. Zakład produkcyjny w Dębicy jest dziś jedną z największych fabryk opon w Europie, a marka z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na całym świecie.
 • Spadki indeksów na GPW. Po wynikach spada Orange a Dębica rośnie

  Spadki indeksów na GPW. Po wynikach spada Orange a Dębica rośnie

  Indeksy GPW w środę notują spadki. Wśród spółek z WIG 20 najmocniej rośnie Asseco Poland, a spadkom przewodzi Orange Polska po publikacji wyników. Na szerokim rynku rośnie kurs Dębicy, która podała raport kwartalny.
 • Zamieszanie wokół Dębica Goodfest: Dawid Kwiatkowski zamiast alternatywy

  Zamieszanie wokół Dębica Goodfest: Dawid Kwiatkowski zamiast alternatywy

  Po trzech latach festiwal Dębica Goodfest zmienia swój profil i wraca do poprzedniej, bardziej masowej, formy. W 2015 roku postanowiono, że gwiazdą wydarzenia będzie Dawid Kwiatkowski. Skąd nagła zmiana?
 • Solidne wyniki finansowe Dębica S.A.

  Solidne wyniki finansowe Dębica S.A.

  Firma Oponiarska Dębica S.A., lider polskiego rynku opon do samochodów osobowych i dostawczych, zanotowała po czterech kwartałach 2014 roku przychody ze sprzedaży w wysokości 1,8 mld zł, zysk operacyjny sięgający 78,7 mln zł oraz zysk netto na poziomie 88,3 mln zł.
 • Śmiertelne potrącenie w Dębicy

  Śmiertelne potrącenie w Dębicy

  W Dębicy (woj. podkarpackie) doszło wczoraj do tragicznego wypadku. 75-letni mężczyzna wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Nie przeżył.
 • Gotowy jest projekt rozszerzenia MSSE na Częstochowę, Dębicę i Chełm

  Gotowy jest projekt rozszerzenia MSSE na Częstochowę, Dębicę i Chełm

  Mielecka Specjalna Strefa Ekonomicznej zostanie rozszerzona na tereny inwestycyjne w Częstochowie, Dębicy i Chełmie - przewiduje projekt rozporządzenia opublikowany w środę na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji.
 • Włosi na Pustkowiu

  Włosi na Pustkowiu

  Do 1943 r. w Waffen-SS walczyli już przedstawiciele prawie wszystkich narodowości Europy. Zostali zwabieni hasłami walki z bolszewizmem i budowy "nowego ładu" w oparciu o Niemcy. Po kapitulacji państwa włoskiego (podpisana 3 września, a ogłoszona oficjalnie 8 września 1943 r.), sojusznika III Rzeszy, przyszła kolej na Włochów.
 • Wypadek koło Dębicy - są ranni

  Wypadek koło Dębicy - są ranni

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 73 w Strzegocicach koło Dębicy (woj. podkarpackie). W niedzielę doszło tam do wypadku drogowego - poinformował Jacek Kocan z zespołu prasowego podkarpackiej policji.
 • Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych

  Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych

  Po wypadku w poniedziałek rano nieprzejezdna jest droga krajowa nr 73 w Bukowej koło Dębicy (woj. podkarpackie) - poinformowała Anna Klee z zespołu prasowego podkarpackiej policji.