DB Schenker

Artykuły - DB Schenker (6)

 • DB Schenker wprowadza roboty do magazynów

  DB Schenker wprowadza roboty do magazynów

  DB Schenker wprowadził do użytku autonomiczne roboty firmy Gideon Brothers, działające w oparciu o rozwiązania sztucznej inteligencji.
 • Zawiadomienie DB Schenker Rail Polska S.A. o sprzedaży akcji PCC Intermodal S.A.

  Raport bieżący nr 18/2015Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd PCC Intermodal S.A. ("Spółka”) informuje, że w dniu 25 maja 2015 r, otrzymał od DB Schenker Rail Polska S.A. ("DB Schenker”) informację o tym , że w dniu 22 maja 2015 r., DB Schenker zbyła w drodze pozasesyjnej transakcji pakietowej na rynku regulowanym zawartej w dniu 22 maja 2015 r., 10.809.000 (dziesięć milionów osiemset dziewięć tysi
 • Pociąg do akwizycji

  Pociąg do akwizycji

  PKP Cargo zajmuje drugie miejsce, za DB Schenker Rail, wśród kilkuset przewoźników towarowych w UE. Musi nie tylko gonić lidera, ale i uciekać konkurentom, takim jak Fret SNCF, Rail Cargo Austria czy Trenitalia Cargo.
 • Goodman przekazał DB Schenker Logistics pierwszy BTS w Kraków Airport Logistics Centre

  Goodman przekazał DB Schenker Logistics pierwszy BTS w Kraków Airport Logistics Centre

  Grupa Goodman otworzyła pierwszy terminal przeładunkowy typu cross-dock, realizowany w systemie built-to-suit, czyli "szyty na miarę", w ramach Kraków Airport Logistics Centre. Terminal o powierzchni 7584 m kw. został wynajęty przez DB Schenker Logistics i trzecim obiektem w ramach parku logistycznego w Modliniczce pod Krakowem.
 • DB Schenker Rail Polska uruchomi nowe pociągi

  Należąca do grupy kolei niemieckich spółka DB Schenker Rail Polska planuje uruchomienie dwóch nowych pociągów, łączących Polskę z Niemcami. Firma zamierza rozwijać przewozy towarowe na dłuższych dystansach, także z Rosji, Białorusi czy Ukrainy.
 • Macrologic wdroży moduły Xpertis

  Macrologic podpisał z polskim oddziałem DB Schenker umowę na wdrożenie kilku modułów systemu Xpertis usprawniających Human Resource Management (HRM) - poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Wartości kontraktu nie podano.