Dawid Woliński

Artykuły - Dawid Woliński (12)

 • Dawid Woliński zapomniał spodni na siłownię

  Dawid Woliński zapomniał spodni na siłownię

  Dawid Woliński bywa nazywany „królem selfie”. Projektant uwielbia robić sobie zdjęcia w windzie i w ten sposób prezentować codzienne stylizacje.
 • Tajemniczy gość na pokazie La Manii

  Tajemniczy gość na pokazie La Manii

  Joanna Przetakiewicz nie próżnuje. Ostatnio mogliśmy oglądać ja w show „Azja Express” i na okładce „Playboya”. Teraz natomiast zorganizowała specjalne przyjęcie „La Mania Mind Blow Party” dla przyjaciół i wiernych klientów marki.
 • Dawid Woliński pochwalił się zdjęciami z imprezy

  Dawid Woliński pochwalił się zdjęciami z imprezy

  Ubrania od Dawida Wolińskiego noszą największe gwiazdy polskiego filmu, piosenki i telewizji. Sam projektant jednak słynie z poczucia humoru i dużego dystansu do życia.
 • Woliński nie wie, co to "selfie"?

  Woliński nie wie, co to "selfie"?

  Wydawałoby się, że Dawid Woliński jest dzisiaj bardziej specjalistą od selfie niż projektantem. Okazuje się jednak, że stare przysłowie – szewc bez butów chodzi – wcale nie traci na sile.
 • Woliński zaszalał z retuszem

  Woliński zaszalał z retuszem

  Dawid Woliński zdążył przyzwyczaić wszystkich do tego, że dzień bez selfie w mediach społecznościowych jest dniem straconym.
 • Dawid Woliński: Sylwester z Joanną Krupą

  Dawid Woliński: Sylwester z Joanną Krupą

  Dawid Woliński już wkrótce wyjeżdża do Miami, gdzie spędzi prawie dwa tygodnie. W sylwestrową noc bawić się będzie w klubie należącym do męża Joanny Krupy. W kolejne dni zamierza się opalać na plaży i pływać w basenie.
 • Dawid Woliński: Weekend w domu

  Dawid Woliński: Weekend w domu

  Dawid Woliński uwielbia swój dom i to w nim najchętniej spędza czas wolny od pracy. Twierdzi, że lubi wówczas posiedzieć z psami, opalać się na tarasie lub relaksować w kąpieli. Zapewnia też, że własne cztery kąty przedkłada nad wyjście do klubu.
 • Dawid Woliński: Modelka musi mieć talent

  Dawid Woliński: Modelka musi mieć talent

  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji "Top Model" już wybrał osoby, które mają te cechy. Jego zdaniem to właśnie walka o faworytów powoduje najwięcej spięć i emocji między jurorami. Zapewnia, że w pokoju obrad mają miejsce dantejskie sceny.
 • Dawid Woliński: Jestem tam tylko dla siebie

  Dawid Woliński: Jestem tam tylko dla siebie

  Dawid Woliński jest miłośnikiem treningów na siłowni. Traktuje je jako rodzaj higieny psychicznej, dzięki nim odreagowuje bowiem stres związany z pracą. W utrzymaniu motywacji pomaga mu trener personalny, który nie tylko zachęca do ćwiczeń, lecz także zaraża pozytywną energią.
 • Dawid Woliński: Piękne buzia i ciało to za mało

  Dawid Woliński: Piękne buzia i ciało to za mało

  "Piękne buzia i ciało to za mało" - mówi o modelkach Dawid Woliński. Juror programu "Top model" - premiera we wtorek - podkreśla, że ważna jest też charyzma. Projektant chwali natomiast mężczyzn za przygotowanie i determinację.

Filmy - Dawid Woliński (30)

 • Woliński dementuje plotki o "Top model"

  Dawid Woliński odniósł się do plotek dotyczących powrotu programu "Top model". Wbrew pojawiającym się pogłoskom, projektant pojawi się w najnowszym, siódmym sezonie programu. Dawid oświadczył, że ekipa jurorska powróci na plan programu w czerwcu w niezmienionym składzie. Modelki i modele będą wybierani w ten sam sposób, co dotychczas. Dawid zdradził, że ma pokusę, aby spotykane na co dzień dziewczyny namawiać do wzięcia udziału w show TVN.
 • Dawid Woliński: Aby być modelką trzeba mieć talent. Liczy się uroda, charyzma i barwna osobowość

  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji „Top Model” już wybrał osoby, które mają te cechy. Jego zdaniem to właśnie walka o faworytów powoduje najwięcej spięć i emocji między jurorami. Zapewnia, że w pokoju obrad mają miejsce dantejskie sceny. Dawid Woliński twierdzi, że z niecierpliwością czekał na premierę programu – jego zdaniem tę edycję będzie się wyjątkowo dobrze oglądało. Nie zabraknie zwłaszcza wzruszających momentów, bardzo prawdziwych i dlatego mocno chwytających za serce.
 • Dawid Woliński: Modelka musi mieć talent

  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji "Top Model" już wybrał osoby, które mają te cechy.
 • Dawid Woliński: Na siłowni jestem tylko dla siebie

  Projektant jest miłośnikiem treningów na siłowni. Traktuje je jako rodzaj higieny psychicznej, dzięki nim odreagowuje bowiem stres związany z pracą. W utrzymaniu motywacji pomaga mu trener personalny, który nie tylko zachęca do ćwiczeń, lecz także zaraża pozytywną energią. Dawid Woliński może się pochwalić idealnie wyrzeźbioną sylwetką, którą chętnie pokazuje na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych. Szczupłe, lecz umięśnione ciało to efekt regularnych treningów na siłowni. Projektant ćwiczy pod okiem trenera personalnego, który przygotowuje treningi dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.