Dawid Szufryn

Artykuły - Dawid Szufryn (8)

 • Sandecja po pierwszej jesieni w Ekstraklasie. Jak się uchronić przed spadkiem?

  Sandecja po pierwszej jesieni w Ekstraklasie. Jak się uchronić przed spadkiem?

  Sandecja pierwszy raz w historii awansowała do Ekstraklasy i po pierwszej euforii na razie klub dostaje dużą lekcję pokory. Drużyna, chociaż świetnie przywitała się z rozgrywkami i mimo trudnego terminarza nie dała się pokonać takim ekipom jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok czy Lechia Gdańsk, teraz coraz bardziej zbliża się do strefy spadkowej.
 • Sandecja. Dawid Szufryn – kapitan na tabletkach przeciwbólowych

  Sandecja. Dawid Szufryn – kapitan na tabletkach przeciwbólowych

  - Czuję, że to koniec rundy. Już chłopakom nie pomogę – mówił kilkanaście dni temu Dawid Szufryn. Kapitan Sandecji wziął jednak kolejną dawkę środków przeciwbólowych, zaliczył 90 minut z Lechem Poznań i w taki sposób zamierza "dociągnąć" do połowy grudnia.
 • Sandecja - Lech Poznań 0-0. Dawid Szufryn: Ta seria siedzi nam w głowie

  Sandecja - Lech Poznań 0-0. Dawid Szufryn: Ta seria siedzi nam w głowie

  - Musimy ciułać punkty, by przed rundą rewanżową mieć ich jak najwięcej. Będziemy się starali wygrać każdy kolejny mecz - podkreśla w rozmowie z serwisem eurosport.interia.pl Dawid Szufryn, kapitan Sandecji. Beniaminek zatrzymał Lecha Poznań, ale nie wygrał siódmego meczu z rzędu.
 • Wisła - Sandecja 3-0. Dawid Szufryn: Jesteśmy lekko znokautowani

  Wisła - Sandecja 3-0. Dawid Szufryn: Jesteśmy lekko znokautowani

  Kapitan Sandecji Dawid Szufryn po przegranym 0-3 meczu z Wisłą Kraków nie szczędził gorzkich słów pod adresem swojej drużyny. - Co my zaprezentowaliśmy? Nic, zero czegokolwiek. Przeszliśmy koło tego meczu jak barany – mówił po spotkaniu i punktował piętrzące się problemy zespołu.
 • Sandecja. Kiedy rozpocznie się budowa nowego stadionu?

  Sandecja. Kiedy rozpocznie się budowa nowego stadionu?

  Sandecja wciąż czeka na rozpoczęcie prac nad budową nowego stadionu. Chociaż od awansu drużyny do Ekstraklasy minęły już ponad dwa miesiące, miasto jeszcze nie ogłosiło przetargu.
 • Sandecja. Dawid Szufryn: Budowa nowego stadionu? Nie wygląda to kolorowo

  Sandecja. Dawid Szufryn: Budowa nowego stadionu? Nie wygląda to kolorowo

  Piłkarze Sandecji dobrze zaczęli historyczny sezon w Ekstraklasie, ale kapitan drużyny nie ukrywa, że nie najlepiej gra się im „domowe” mecze w Niecieczy. - Ja się tam czuje tak samo, jakbym jechał na wyjazd. Nie mieliśmy nawet możliwości potrenowania na tym obiekcie – mówił Dawid Szufryn w rozmowie z Interią. Obrońca „Biało-czarnych” odniósł się także do budowy nowego stadionu w Nowym Sączu. – Nie wygląda to zbyt kolorowo – przyznał.
 • Dawid Szufryn przedłużył kontrakt z Sandecją

  Dawid Szufryn przedłużył kontrakt z Sandecją

  Sandecja Nowy Sącz przedłużyła kontrakt z kapitanem drużyny – Dawidem Szufrynem. Piłkarz związał się umową z klubem do czerwca 2019 roku.
 • Sandecja. Dawid Szufryn: Daliśmy prztyczka w nos bogatym klubom

  Sandecja. Dawid Szufryn: Daliśmy prztyczka w nos bogatym klubom

  Sandecja zaskoczyła całą ligę i jako pierwsza w tym sezonie zapewniła sobie awans do Ekstraklasy. - Daliśmy prztyczka w nos bogatym klubom, które napinały muskuły i dużo mówiły – przyznał w rozmowie z Interią kapitan drużyny z Nowego Sącza Dawid Szufryn.