Dawid Kwiatkowski

Artykuły - Dawid Kwiatkowski (100)

Zdjęcia - Dawid Kwiatkowski (25)

Filmy - Dawid Kwiatkowski (11)

 • Czy Dawid Kwiatkowski zamierza studiować?

  Dawid Kwiatkowski po liceum nie kontynuował nauki, ponieważ skupił się na karierze muzycznej. Czy zamierza jeszcze pójść na studia? - Faktycznie moi rówieśnicy kończą teraz studia licencjackie - powiedział. - Nie żałuje, mam na to czas. Kiedy przyjdzie mi taka myśl, kiedy zapragnę, to pójdę - dodał.
 • Dawid Kwiatkowski szczerze o swoich dziadkach

  Dawid Kwiatkowski o swoich dziadkach. - Widzę jak samotność ich dotyka, kiedy my ich wnuczkowie najkochańsi wyfrunęliśmy z Gorzowa. Widzę, jak każda atencja kierowana w ich stronę działa na nich. I tak myślę jest z każdym seniorem, że z biegiem czasu mamy coraz mniej ludzi wokół siebie - powiedział wokalista.
 • Zażyczył sobie samolotu z katapultą

  Dawid Kwiatkowski przyznał, że panicznie boi się latać. - Zażyczyłem sobie samolotu, który ma katapultę - wyznał. - Jeśli coś się wydarzy, wciskam przycisk, mam spadochron, wylatuję i spokojnie ląduję - dodał.
 • Dawid Kwiatkowski kręci o sobie film

  Dawid Kwiatkowski kręci o sobie dokument. - Tworzymy ten film zgodnie ze scenariuszem. Jest to film dokumentalny. Mamy już 90 procent materiału, ale szukamy jeszcze smaczków, które są niewyreżyserowane, które lubią ludzie - powiedział wokalista.