Dawid Kwiatkowski

Artykuły - Dawid Kwiatkowski (130)

Zdjęcia - Dawid Kwiatkowski (33)

 • muzyka.interia.pl
  Dawid Kwiatkowski jako dziecko
 • muzyka.interia.pl
  Dawid Kwiatkowski jako dziecko
 • muzyka.interia.pl
  Dawid Kwiatkowski jako dziecko
 • muzyka.interia.pl
  Dawid Kwiatkowski jako dziecko
 • muzyka.interia.pl
  Dawid Kwiatkowski jako dziecko
 • muzyka.interia.pl
  Dawid Kwiatkowski jako dziecko

Filmy - Dawid Kwiatkowski (6)

 • Na nowej płycie Dawida Kwiatkowskiego będzie więcej elektroniki

  Materiał na czwartą płytę Dawida Kwiatkowskiego powstawał miedzy innymi w Kazimierzu Dolnym. Wokalista i jego muzycy właśnie w tym klimatycznym miasteczku szukali natchnienia i inspiracji. Nowy album pojawi się w sklepach w listopadzie. Poprzednia płyta Kwiatkowskiego „Pop & Roll” okryła się platyną jeszcze przed premierą. Żaden polski wokalista nie może się pochwalić takim sukcesem. Kwiatkowski zdradza, że w nowym albumie będzie sporo elektronicznych brzmień, ale ze smakiem i bez zbytniej przesady. Nie zabraknie też kompozycji charakterystycznych dla jego indywidualnego stylu. – Byliśmy miesiąc w Kazimierzu Dolnym, zamknęliśmy się tam w pięknym pensjonacie i robiliśmy muzykę. Płyta wychodzi już w listopadzie, więc mamy bardzo dużo pracy – mówi Dawid Kwiatkowski.
 • Dawid Kwiatkowski jurorem w "SuperDzieciaku"

  Dawid Kwiatkowski został jurorem w programie "SuperDzieciak". W nowym talent show Polsatu rywalizować będą dzieci uzdolnione artystycznie, sportowo, tanecznie lub naukowo. Wokalista twierdzi, że uwielbia dzieci, dlatego chętnie zgodził się na udział.
 • Dawid Kwiatkowski: Pewnego wieczoru stwierdziłem, że chce mieć dziecko...

  Jestem tatą i to jest niesamowite – mówi Dawid Kwiatkowski. Wokalista od kilku tygodni jest właścicielem szczeniaka rasy boston terrier o imieniu Weedy. Kwiatkowskiemu szkoda każdej chwili, której nie może poświęcić nowemu pupilowi, dlatego szczeniak towarzyszył mu już nawet w studiu nagrań. Wokalista twierdzi, że dzięki opiece nad psem uczy się odpowiedzialności. O zamiarze posiadania psa Dawid Kwiatkowski poinformował swoich fanów na portalu Twitter na początku października. Przyznaje, że decyzja o kupieniu szczeniaka konkretnej rasy, była dość spontaniczna. – Pewnego wieczoru stwierdziłem, że chce mieć dziecko, że chcę mieć psa oczywiście, i zacząłem o 23:00 dzwonić po hodowlach w Warszawie, aż w końcu nazajutrz dostałem trzy odpowiedzi, dwie na nie, że nie mają już tych piesków, a trzecia, że o 20:00 można przyjść i obejrzeć. Wszedłem do tego domu i on przybiegł do mnie, a ja mówię: „ty, wybieram ciebie”, jak w „The Voice of Poland”, chcę ciebie – opowiada Dawid Kwiatkowski.
 • W listopadzie ukaże się trzecia płyta Dawida Kwiatkowskiego

  19 listopada na półki sklepowe trafi nowy album wokalisty i blogera Dawida Kwiatkowskiego. Singlem promującym trzecią płytę muzyka będzie utwór „Jak to”. Ze względu na końcowe prace nad płytą Dawid Kwiatkowski zmniejszył liczbę koncertów w najbliższych miesiącach. – Zaplanowałem jak najmniej koncertów na jesień, dlatego że w listopadzie ukaże się moja trzecia płyta. Trasa z prawdziwego zdarzenia odbędzie się w przyszłym roku. Teraz jest okres odpoczynku. Każdy ma chyba dość spania w busie i jeżdżenia 12 godzin w każdą stronę. Muszę skończyć nagrywać płytę, żeby mieć co śpiewać w następnym roku – wyjaśnia Kwiatkowski.