Dawid Kostecki

Synonimy:
cygan kostecki, Kostecki
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Dawid Kostecki (80)

 • Dawid Kostecki nie żyje. Syn pięściarza nie wierzy w samobójstwo

  Dawid Kostecki nie żyje. Syn pięściarza nie wierzy w samobójstwo

  Już wkrótce, bo 2 sierpnia, minie rok od śmierci Dawida Kosteckiego. Według śledczych były czołowy pięściarz popełnił samobójstwo, ale rodzina "Cygana" cały czas nie daje wiary, że sportowiec sam lub z własnej woli targnął się na życie.
 • Boks. Prokuratura: Dawid Kostecki popełnił samobójstwo

  Boks. Prokuratura: Dawid Kostecki popełnił samobójstwo

  Śledztwo w sprawie śmierci boksera Dawida Kosteckiego zostało umorzone. Prokuratura, która badała sprawę, ustaliła, że "Cygan" popełnił samobójstwo i nikt go do tego nie zmusił czy namawiał. Informację podał portal TVP Info.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura przedłuża śledztwo

  Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura przedłuża śledztwo

  Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga przedłużyła do 2 czerwca 2020 roku śledztwo w sprawie okoliczności śmierci Dawida "Cygana" Kosteckiego. Według naszych ustaleń trwa dochodzenia w kierunku ustalenia, czy byłemu pięściarzowi ktoś mógł pomóc targnąć się na życie.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnicy rodziny pokazali paralizator domowej roboty

  Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnicy rodziny pokazali paralizator domowej roboty

  Według prokuratury coraz więcej dowodów przemawia za tym, że były pięściarz Dawid Kostecki sam targnął się na swoje życie, ale diametralnie inne stanowisko prezentują pełnomocnicy rodziny "Cygana". W czwartek pokazali dziennikarzom typ paralizatora, który mógł zostać użyty do obezwładnia 38-latka, a samobójstwo zostać upozorowane.
 • Śmierć Dawida Kosteckiego. Pełnomocnik rodziny: Doszło do skandalu

  Śmierć Dawida Kosteckiego. Pełnomocnik rodziny: Doszło do skandalu

  Czy uda się w pełni wyjaśnić okoliczności śmierci Dawida Kosteckiego w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce? W samobójstwo byłego boksera nie wierzy jego rodzina. Być może nowe światło na tę zagadkową sprawę rzucą zeznania biegłych, którzy przeprowadzili oględziny ciała i sekcję zwłok "Cygana". Pełnomocnicy rodziny Jacek Dubois i Roman Giertych złożyli wniosek o wyłączenie z przesłuchania jednego z prokuratorów.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura podjęła ważną decyzję

  Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura podjęła ważną decyzję

  Czy wkrótce możliwy jest nowy trop lub nawet przełom w sprawie śmierci byłego pięściarza Dawida Kosteckiego, który trzy tygodnie temu zmarł w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce? Jeden z pełnomocników rodziny "Cygana" właśnie poinformował, że we wtorek ma odbyć się przesłuchanie lekarzy, odpowiedzialnych za przeprowadzenie sekcji zwłok.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnik rodziny bez ogródek nazwał to, co się stało

  Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnik rodziny bez ogródek nazwał to, co się stało

  - Z oględzin ciała oraz z sekcji zwłok Dawida Kosteckiego wynika, że został on zamordowany. Na Białołęce - oto fragment najnowszego wpisu pełnomocnika rodziny, adwokata Romana Giertycha. Tak mocnego stwierdzenia w tej sprawie, w której wciąż oficjalnie obowiązującą wersją jest ta mówiąca o samobójstwie popularnego "Cygana" w warszawskim areszcie, dotąd jeszcze nie było.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Pogrzeb planowany jest na sobotę

  Dawid Kostecki nie żyje. Pogrzeb planowany jest na sobotę

  Na najbliższą sobotę rodzina zmarłego w areszcie byłego pięściarza Dawida Kosteckiego wstępnie zaplanowała ceremonię pogrzebową. Ostatnie pożegnanie "Cygana" ma odbyć się na cmentarzu Pobitno w Rzeszowie.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Sensacyjny telefon z więzienia

  Dawid Kostecki nie żyje. Sensacyjny telefon z więzienia

  Od śmierci Dawida Kosteckiego minęły już ponad dwa tygodnie, jednak temperatura wokół sprawy niecodziennego samobójstwa zdaje się w ogóle nie spadać. A wręcz przeciwnie, głównie za sprawą nowych wieści, które napływają od pełnomocników rodziny zmarłego, a teraz także od osób z otoczenia "Cygana".
 • Śmierć Dawida Kosteckiego. Sensacyjne ustalenia pełnomocników rodziny "Cygana"

  Śmierć Dawida Kosteckiego. Sensacyjne ustalenia pełnomocników rodziny "Cygana"

  W opozycji do informacji, przekazywanych przez Prokuraturę Krajową, która opierając się na opinii sporządzonej przez biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie utrzymuje, jakoby śmierć Dawida Kosteckiego nastąpiła w wyniku samobójstwa, diametralne inne ustalenia przedstawiają pełnomocnicy rodziny byłego pięściarza.

Filmy - Dawid Kostecki (5)

 • Giertych o śmierci Kosteckiego: Zwykle przed samobójstwem ludzie nie wbijają sobie igły w kark

  Rodzina Dawida Kosteckiego chce powtórnej sekcji zwłok. Po śmierci pięściarza w areszcie ma wątpliwości, czy to było samobójstwo. - Sekcja nie określiła skąd znalazły się ujawnione przez media ślady, które mogą wskazywać na udział osób trzecich - ślady po strzykawce. Zadaniem prokuratury jest wyjaśnienie mechanizmu powstania takiego śladu. Zwykle przed samobójstwem ludzie nie wbijają sobie igły w kark - powiedział Roman Giertych, pełnomocnik rodziny Dawida Kosteckiego. (TVN24/x-news)
 • Giertych o śmierci Kosteckiego: Zwykle przed samobójstwem ludzie nie wbijają sobie igły w kark

  Rodzina Dawida Kosteckiego chce powtórnej sekcji zwłok. Po śmierci pięściarza w areszcie ma wątpliwości, czy to było samobójstwo. - Sekcja nie określiła skąd znalazły się ujawnione przez media ślady, które mogą wskazywać na udział osób trzecich - ślady po strzykawce. Zadaniem prokuratury jest wyjaśnienie mechanizmu powstania takiego śladu. Zwykle przed samobójstwem ludzie nie wbijają sobie igły w kark - powiedział Roman Giertych, pełnomocnik rodziny Dawida Kosteckiego. (TVN24/x-news)
 • Krzysztof Włodarczyk o śmierci Dawida Kosteckiego. Wideo

  - Nie do końca wierzę w okoliczności jego śmierci - powiedział Krzysztof Włodarczyk o samobójstwie Dawida Kosteckiego.
 • Nie żyje Dawid Kostecki. Pięściarz miał 38 lat. Wideo

  Dawid Kostecki (39-2, 25 KO) popełnił samobójstwo w areszcie śledczym w Warszawie-Białołęce, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności. Znany polski bokser miał 38 lat.