Dawid Konarski

Artykuły - Dawid Konarski (66)

Filmy - Dawid Konarski (30)

• Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2. Dawid Konarski po meczu. Wideo

Jastrzębski Węgiel pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:2 (25:22, 20:25, 17:25, 32:30, 15:13) w meczu 8. kolejki PlusLigi siatkarzy. - Mecze ze Skrą zawsze są szczególne - powiedział po meczu zawodnik Jastrzębskiego Węgla Dawid Konarski. Źródło: Polska Liga Siatkówki
  • Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3. Dawid Konarski o meczu. Wideo

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w trzeciej kolejce PlusLigi przegrali 0:3 z zespołem Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. - W pierwszym secie ZAKSA dostała od nas połowę punktów. Mimo że w poprzednich spotkaniach rywale byli z niższej półki, to graliśmy lepszą siatkówkę niż dzisiaj - powiedział po spotkaniu gracz gospodarzy Dawid Konarski. Źródło: Polska Liga Siatkówki
  • ME siatkarzy. Dawid Konarski po meczu ze Słowenią (1:3). Wideo

- Słoweńcy grali to, czego się spodziewaliśmy. Ryzykowali w polu zagrywki. Nie zagrali jednak wybitnego spotkania. Myślę, że my zagraliśmy poniżej swojego poziomu i tutaj upatrywałbym przyczyny - powiedział atakujący reprezentacji Polski siatkarzy Dawid Konarski po porażce ze Słowenią 1:3 w półfinale mistrzostw Europy. Źródło: Polska Siatkówka
  • Tokio 2020. Konarski: Jedziemy po złoty medal. Wideo

- Większość z nas była już na igrzyskach, więc wiemy z czym to się je. Jedziemy po to, by wywalczyć złoty medal - powiedział po wywalczeniu awansu na igrzyska olimpijskie siatkarz reprezentacji Polski Dawid Konarski.