Dawid 'Cygan' Kostecki

Artykuły - Dawid 'Cygan' Kostecki (28)

 • Dawid Kostecki nie żyje. Syn pięściarza nie wierzy w samobójstwo

  Dawid Kostecki nie żyje. Syn pięściarza nie wierzy w samobójstwo

  Już wkrótce, bo 2 sierpnia, minie rok od śmierci Dawida Kosteckiego. Według śledczych były czołowy pięściarz popełnił samobójstwo, ale rodzina "Cygana" cały czas nie daje wiary, że sportowiec sam lub z własnej woli targnął się na życie.
 • Boks. Giertych: Decyzję prokuratury zaskarżymy do sądu

  Boks. Giertych: Decyzję prokuratury zaskarżymy do sądu

  Mecenas Roman Giertych, który występuje w roli pełnomocnika rodziny Dawida Kosteckiego, zapowiedział zaskarżenie do sądu decyzji prokuratury o umorzeniu śledztwa ws. okoliczności śmierci boksera.
 • Boks. Prokuratura: Dawid Kostecki popełnił samobójstwo

  Boks. Prokuratura: Dawid Kostecki popełnił samobójstwo

  Śledztwo w sprawie śmierci boksera Dawida Kosteckiego zostało umorzone. Prokuratura, która badała sprawę, ustaliła, że "Cygan" popełnił samobójstwo i nikt go do tego nie zmusił czy namawiał. Informację podał portal TVP Info.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura przedłuża śledztwo

  Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura przedłuża śledztwo

  Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga przedłużyła do 2 czerwca 2020 roku śledztwo w sprawie okoliczności śmierci Dawida "Cygana" Kosteckiego. Według naszych ustaleń trwa dochodzenia w kierunku ustalenia, czy byłemu pięściarzowi ktoś mógł pomóc targnąć się na życie.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Notatka prokuratury o ostatnich latach jego życia

  Dawid Kostecki nie żyje. Notatka prokuratury o ostatnich latach jego życia

  "Super Express" dotarł do notatki prokuratury, zawierającej szczegóły ostatnich lat życia zmarłego Dawida Kosteckiego. Czytamy w niej, że pięściarz zawsze deklarował przynależność do więziennej podkultury, grypsował i w hierarchii więziennej zajmował najwyższe pozycje - podał w środę dziennik.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnicy rodziny pokazali paralizator domowej roboty

  Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnicy rodziny pokazali paralizator domowej roboty

  Według prokuratury coraz więcej dowodów przemawia za tym, że były pięściarz Dawid Kostecki sam targnął się na swoje życie, ale diametralnie inne stanowisko prezentują pełnomocnicy rodziny "Cygana". W czwartek pokazali dziennikarzom typ paralizatora, który mógł zostać użyty do obezwładnia 38-latka, a samobójstwo zostać upozorowane.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura podjęła ważną decyzję

  Dawid Kostecki nie żyje. Prokuratura podjęła ważną decyzję

  Czy wkrótce możliwy jest nowy trop lub nawet przełom w sprawie śmierci byłego pięściarza Dawida Kosteckiego, który trzy tygodnie temu zmarł w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce? Jeden z pełnomocników rodziny "Cygana" właśnie poinformował, że we wtorek ma odbyć się przesłuchanie lekarzy, odpowiedzialnych za przeprowadzenie sekcji zwłok.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnik rodziny bez ogródek nazwał to, co się stało

  Dawid Kostecki nie żyje. Pełnomocnik rodziny bez ogródek nazwał to, co się stało

  - Z oględzin ciała oraz z sekcji zwłok Dawida Kosteckiego wynika, że został on zamordowany. Na Białołęce - oto fragment najnowszego wpisu pełnomocnika rodziny, adwokata Romana Giertycha. Tak mocnego stwierdzenia w tej sprawie, w której wciąż oficjalnie obowiązującą wersją jest ta mówiąca o samobójstwie popularnego "Cygana" w warszawskim areszcie, dotąd jeszcze nie było.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Pogrzeb planowany jest na sobotę

  Dawid Kostecki nie żyje. Pogrzeb planowany jest na sobotę

  Na najbliższą sobotę rodzina zmarłego w areszcie byłego pięściarza Dawida Kosteckiego wstępnie zaplanowała ceremonię pogrzebową. Ostatnie pożegnanie "Cygana" ma odbyć się na cmentarzu Pobitno w Rzeszowie.
 • Dawid Kostecki nie żyje. Sensacyjny telefon z więzienia

  Dawid Kostecki nie żyje. Sensacyjny telefon z więzienia

  Od śmierci Dawida Kosteckiego minęły już ponad dwa tygodnie, jednak temperatura wokół sprawy niecodziennego samobójstwa zdaje się w ogóle nie spadać. A wręcz przeciwnie, głównie za sprawą nowych wieści, które napływają od pełnomocników rodziny zmarłego, a teraz także od osób z otoczenia "Cygana".