Film - Davis

Artykuły - Davis (28)

 • FMF: Suita z "Wielkiego Gatsby'ego" w Krakowie

  FMF: Suita z "Wielkiego Gatsby'ego" w Krakowie

  Kompozytorzy muzyki filmowej w tym m.in. Craig Armstrong, James Newton Howard, Alberto Iglesias i Don Davis przyjadą do Krakowa, aby 28 września wziąć udział w gali urodzinowej radia RMF Classic zorganizowanej w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej (FMF).
 • Nigdy więcej Lebowskiego!

  Nigdy więcej Lebowskiego!

  Podczas konferencji na festiwalu w Cannes, dotyczącej nowego filmu Joela i Ethana Coen "Inside Llewyn Davis", bracia potwierdzili, że nie będzie kontynuacji ich kultowej komedii z 1998 roku "Big Lebowski".
 • Oscary: Meryl Streep nie jest faworytką

  Oscary: Meryl Streep nie jest faworytką

  To nie Meryl Streep ("Żelazna Dama") jest faworytką niedzielnej gali Oscarów w kategorii "najlepsza aktorka", tylko nominowana do nagrody Akademii Viola Davis ("Służące") - przynajmniej według bukmacherów.
 • Najlepsze aktorki w "Służących"?

  Najlepsze aktorki w "Służących"?

  Gwiazdy filmu "Służące" - Viola Davis, Jessica Chastain i Octavia Spencer, otrzymały nominacje do prestiżowej nagrody amerykańskiej Gildii Aktorów Kinowych (Screen Actors' Guild). Na statuetkę SAG ma również szansę cały aktorski zespół filmu w reżyserii Tate Taylor.
 • Carey Mulligan u braci Coen

  Carey Mulligan u braci Coen

  Carey Mulligan ("Drive") wystąpi u boku Oscara Isaaca w najnowszym filmie braci Coen "Inside Llewyn Davis".
 • "Seks"? Już nigdy więcej. Mam dość

  "Seks"? Już nigdy więcej. Mam dość

  Kristin Davis - aktorka, która od 1998 roku wciela się w postać uroczej Charlotte York w serialowo - filmowym cyklu "Seks w wielkim mieście" powiedziała, że nie chce oglądać ani grać w prequelu miejskich przygód przyjaciółek z Manhattanu.
 • Kolejny sequel "Seksu w wielkim mieście"?

  Kolejny sequel "Seksu w wielkim mieście"?

  Mimo wcześniejszych zaprzeczeń ze strony wytwórni "Seks w wielkim mieście 3" ma szansę powstać. Kristin Davis zdradziła, że wszystkie zaangażowane w ekranizację aktorki wspierają pomysł powstania kolejnego sequelu.
 • Cały ten rock

  Cały ten rock

  "Będzie głośno!", reż. Davis Guggenheim, USA 2008, Against Gravity, premiera kinowa: 15 stycznia 2010
 • Niezależna Geena Davis

  Niezależna Geena Davis

  Geena Davis zadebiutowała w niezależnej produkcji, którą zaprezentowano na tegorocznym Tribeca Film Festival. Gwiazda uważa, że kino niezależne daje więcej szans na interesujące role dla "starszych kobiet" jak ona.
 • Kto odważył się odmówić Winfrey?

  Kto odważył się odmówić Winfrey?

  Oprah Winfrey straciła rolę w filmie "Wątpliwość", gdy reżyser John Patrick Shanley zdecydował się na Violę Davis zamiast znanej prezenterki.