David Hasselhoff

Synonimy:
Hasselhoff David,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - David Hasselhoff (44)

 • "Nieustraszony": Powstanie filmowa wersja serialu z Davidem Hasselhoffem?

  "Nieustraszony": Powstanie filmowa wersja serialu z Davidem Hasselhoffem?

  Kolejne podejście do ekranizacji kultowego serialu z lat 80. ubiegłego wieku podejmie należąca do Jamesa Wana (reżyser takich filmów jak m.in. "Piła" i "Aquaman") firma produkcyjna Atomic Monster. W koprodukcji ze Spyglass Media Group zrealizuje ona filmową wersję serialu "Nieustraszony", znanego również pod tytułem "Knight Rider".
 • Córka Davida Hasselhoffa odpadła z "The X Factor: Celebrity". "To dopiero początek"

  Córka Davida Hasselhoffa odpadła z "The X Factor: Celebrity". "To dopiero początek"

  Hayley Hasselhoff, córka gwiazdy lat 80. i 90. Davida Hasselhoffa jako druga odpadła z celebryckiej edycji programu "X Factor". Jednak jak sama twierdzi program był początkiem jej muzycznej kariery.
 • David Hasselhoff i obsada "Strażników Galaktyki" razem

  David Hasselhoff i obsada "Strażników Galaktyki" razem

  Do sieci trafił teledysk Davida Hasselhoffa do utworu "Guardians Inferno" promujący film "Strażnicy Galaktyki vol. 2". Utwór powstał wraz z obsadą filmu nazwaną w klipie The Sneepers.
 • David Hasselhoff: Nie zadzieraj z "Hoffem"

  David Hasselhoff: Nie zadzieraj z "Hoffem"

  David Hasselhoff - amerykański aktor telewizyjny i filmowy oraz piosenkarz, najbardziej kojarzony z rolami w serialach "Słoneczny patrol" i "Nieustraszony" - w poniedziałek, 17 lipca 2017, kończy 65 lat!
 • David Hasselhoff: Gra z własnym wizerunkiem

  David Hasselhoff: Gra z własnym wizerunkiem

  - Kiedy zjawiłam się po raz pierwszy na planie "Słonecznego patrolu", bałam się, bo nie potrafiłam pływać. David podszedł do mnie i powiedział: Spokojnie, ja nie potrafię grać - żartowała Pamela Anderson podczas Roastu Davida Hasselhoffa, który został wyemitowany w sierpniu 2010 roku.
 • David Hasselhoff zmienił nazwisko?!

  David Hasselhoff zmienił nazwisko?!

  Gwiazdor "Słonecznego patrolu" i "Nieustraszonego" poinformował w czwartek, 12 listopada, że od tego momentu nazywa się... David Hoff.
 • "Hasselhoff wraca do gry" od 11 października

  "Hasselhoff wraca do gry" od 11 października

  Minęło sporo czasu od kiedy David Hasselhoff, gwiazda "Słonecznego patrolu" i "Nieustraszonego", znalazł u szczytu sławy. Później było już tylko gorzej. Czy przeprowadzka do Wielkiej Brytanii ponownie skieruje jego karierę na właściwe tory? "Hasselhoff wraca do gry" to nowy serial komediowy, którego premiera odbędzie się 11 października na kanale BBC Brit.
 • Za mniej niż stówkę zmienisz swój samochód w KITTa

  Za mniej niż stówkę zmienisz swój samochód w KITTa

  Maksymalnie kiczowaty, ale przez to kultowy - tak w skrócie można opisać serial "Nieustraszony" z niezastąpionym Davidem Hasselhoffem w roli głównej. Warto jednak pamiętać, że grany przez amerykańskiego aktora Michael Knight nie był jego jedynym bohaterem.
 • "True Survivor": Sieć oszalała na punkcie klipu Davida Hasselhoffa!

  "True Survivor": Sieć oszalała na punkcie klipu Davida Hasselhoffa!

  Teledysk "True Survior" to najnowszy hit internetu. Znany m.in. z seriali "Słoneczny patrol" i "Nieustraszony" David Hasselhoff wraca do lat 80.

Zdjęcia - David Hasselhoff (2)

 • film.interia.pl
  "Baywatch. Słoneczny partol": Gwiazdy na premierze
 • muzyka.interia.pl
  Tydzień z życia gwiazd - odc. 7

Filmy - David Hasselhoff (3)

 • David Hasselhoff - Hooked on a Feeling

 • David Hasselhoff przyłapany na polskiej drodze!

  Znany z popularnego serialu "Słoneczny patrol" David Hasselhoff zawitał do Polski. Ciekawe, jak podróżowało mu się po polskich drogach. Wyglądał na zadowolonego...
 • "Pirania 3DD"

  David Hasselhoff w roli ratownika, Christopher Lloyd jako szalony naukowiec i Ving Rhames jako zastępca szeryfa z karabinem zamiast nogi. To wszystko - w połączeniu ze stadem wygłodniałych piranii i mnóstwem półnagich kobiet - daje wyjątkową mieszankę horroru i komedii...