David Arquette

Synonimy:
Arquette David,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - David Arquette (9)

 • David Arquette wystąpi w piątej części "Krzyku"

  David Arquette wystąpi w piątej części "Krzyku"

  W oczekiwaniu na decyzję Neve Campbell, która wciąż rozważa, czy przyjąć propozycję powrotu do roli Sidney Prescott w piątej części "Krzyku", twórcy tego filmu ogłosili, że zobaczymy w nim innego aktora związanego z tą serią od samego początku. To David Arquette, który w czterech dotychczasowych częściach "Krzyku" wcielił się w postać najpierw zastępcy szeryfa, a potem już szeryfa, Deweya Rileya.
 • 14-letnia Coco Arquette skradła show liderowi Snow Patrol

  14-letnia Coco Arquette skradła show liderowi Snow Patrol

  Ponad 450 tys. wyświetleń na Instagramie ma filmik, w którym na scenie liderowi grupy Snow Patrol towarzyszy 14-letnia Coco Aruqette, córka aktorskiej pary Courtney Cox i Davida Arquette.
 • "Krzyk 4": Początek nowej trylogii

  "Krzyk 4": Początek nowej trylogii

  Odmłodzony "Krzyk" będzie częścią zupełnie nowej trylogii - zapowiada scenarzysta filmu, Kevin Williamson.
 • Wystąpią w kolejnym "Krzyku"

  Wystąpią w kolejnym "Krzyku"

  Amerykański aktor David Arquette i jego żona Courteney Cox, zamierzają wystąpić w czwartej części horroru "Krzyk".
 • David Arquette zamieszka w pudle

  David Arquette zamieszka w pudle

  David Arquette zamierza zamieszkać w pudle na ulicach Nowego Jorku, aby zebrać pieniądze dla biednych.
 • Filmowa rodzina Arquette'ów

  Filmowa rodzina Arquette'ów

  Aktorstwo to rzecz powszechna w rodzinie Arquette'ów. Teraz zostaną za to nagrodzeni przez Amerykański Instytut Filmowy. W skład filmowej rodziny wchodzą: Clifford, Lewis, Richmond, David, Rosanna, Patricia i Alexis. Najbardziej znani z nich to była żona Nicolasa Cage'a - Patricia ("Zagubiona autostrada"), Rosanna ("Jak ugryźć 10 milionów") oraz David ("Krzyk 3").
 • David Arquette reżyseruje

  David Arquette reżyseruje

  Popularny aktor David Arquette ("Atak pająków", "3000 mil do Graceland") postanowił spróbować swych sił jako reżyser. W nowej roli zadebiutuje horrorem "The Tripper". Arquette, wraz z Joe Harrisem, przygotuje także scenariusz filmu.
 • Arquette i Davis u Rodrigueza

  Arquette i Davis u Rodrigueza

  David Arquette ("3000 mil do Graceland") i Kristin Davis ("Seks w wielkim mieście") będą gwiazdami najnowszego projektu Roberta Rodrigueza ("Mali agenci"). Film "The Adventures of Shark Boy and Lava Girl in 3-D" opowie o pewnym 10-latku, którego nie lubią szkolni koledzy.
 • Piekielna jazda Stephena Kinga

  Piekielna jazda Stephena Kinga

  Jonathan Jackson ("Źródło młodości"), David Arquette ("Krzyk 3"), Barbara Hershey ("Portret damy") i Erika Christensen ("Wielbicielka") zagrają główne role w filmie "Riding the Bullet". Obraz będzie ekranizacją opublikowanej w Internecie krótkiej powieści Stephena Kinga ("Lśnienie", "Skazani na Shawshank"). Realizacja tego dreszczowca z elementami nadprzyrodzonymi rozpocznie się jeszcze w listopadzie w kanadyjskim Vancouver.