Dave Bautista

Artykuły - Dave Bautista (11)

 • ​Dave Bautista marzy o tym, by zagrać... Ernesta Hemingwaya

  ​Dave Bautista marzy o tym, by zagrać... Ernesta Hemingwaya

  W filmie, który przyniósł mu popularność, wcielił się w rolę przyjaciela drzewa. W ostatniej produkcji, w której można go oglądać, zajęty jest hurtowym zabijaniem zombie. Jednak ambicje gwiazdora sięgają dużo dalej. Wymarzonym zadaniem aktorskim Dave’a Bautisty jest wcielenie się w postać Ernesta Hemingwaya.
 • Dave Bautista w sequelu "Na noże"

  Dave Bautista w sequelu "Na noże"

  Dave Bautista, były zapaśnik, a obecnie supergwiazdor Hollywood, dołączy do obsady kontynuacji kryminału w reżyserii Riana Johnsona "Na noże". Nie wiadomo jeszcze, kogo zagra. Na pewno nie zastąpi Daniela Craiga w roli detektywa Blanca.
 • Dave Bautista: W jakim serialu chciał grać za darmo?

  Dave Bautista: W jakim serialu chciał grać za darmo?

  Dave Bautista, postawny hollywoodzki gwiazdor, który dla kina porzucił karierę zawodowego zapaśnika, zawsze marzył o roli w postapokaliptycznym dreszczowcu z udziałem zombie. Teraz jego marzenie się ziściło, bo dostał rolę w nowym filmie Zacka Snydera "Army Of The Dead". Wcześniej musiał jednak przełknąć gorzką pigułkę.
 • Dave Bautista: Urodziny bez ubrania

  Dave Bautista: Urodziny bez ubrania

  Były zapaśnik, a obecnie supergwiazdor Hollywood, zapozował z nagim torsem do swoich urodzinowych zdjęć. Do tego nisko opuścił spodenki. Zażartował, że chce zostawić pamiątkę dla potomności - zanim zacznie flaczeć.
 • Dave Bautista: 20 tys. dolarów nagrody

  Dave Bautista: 20 tys. dolarów nagrody

  Krowa morska, czyli manat to sympatyczne zwierzę wodne o zaokrąglonym pysku i wrzecionowatym tułowiu. Dość powolne, dlatego łatwo je schwytać. Jest pod ochroną, także dlatego, że należy do gatunków zagrożonych wyginięciem. Kilka dni temu zauważono takie zwierzę w rzece Homosassa w hrabstwie Citrus na Florydzie. Na ciele miało wydrapany napis "TRUMP".
 • Dave Bautista zakpił z Donalda Trumpa

  Dave Bautista zakpił z Donalda Trumpa

  Dave Bautista, były zapaśnik a obecnie gwiazdor hollywoodzkich filmów akcji, bezlitośnie zadrwił z prezydenta USA Donalda Trumpa. Stwierdził, że w przyszłym roku dostanie statuetkę Oscara za rolę w filmie "Mój przyjaciel szpieg", bo ogłosił to pierwszy.
 • Dave Baustista: Jestem aktorem, nie gwiazdorem

  Dave Baustista: Jestem aktorem, nie gwiazdorem

  Dave Bautista nienawidzi porównywania go do Dwayne'a Johnsona. Obaj byli kiedyś gwiazdami wrestlingu, czyli reżyserowanych walk zapaśniczych.
 • Gwiazda "Avengers" wspomina swój casting: "Byłem przerażony"

  Gwiazda "Avengers" wspomina swój casting: "Byłem przerażony"

  Dave Bautista, który w adaptacjach komiksów Marvela "Strażnicy Galaktyki" i "Avengers" wcielił się w postać Draxa Niszczyciela, był jednym z gości odbywającego się w Denver Pop Culture Conu. Podczas swojego panelu aktor i były zapaśnik wspominał pierwsze castingi oraz związany z nimi ogromny stres.
 • Dave Bautista: Wrestler, który chciał być aktorem

  Dave Bautista: Wrestler, który chciał być aktorem

  Zaczynał jako zapaśnik. Po sukcesach na ringu postanowił spróbować swych sił w aktorstwie. Początkowo pojawiał się w tanich akcyjniakach. Gdy nikt nie wierzył w jego sukces, pojawiła się rola Draksa w "Strażnikach Galaktyki". Nagle Hollywood znalazło dla niego miejsce. Walczył z Jamesem Bondem, pojawił się w sequelu "Łowcy androidów", a jako Drax jeszcze kilka razy uratował galaktykę. W piątek, 18 stycznia, Dave Bautista kończy 50 lat.
 • "Spectre": Na planie nowego filmu o Bondzie

  "Spectre": Na planie nowego filmu o Bondzie

  Właśnie pojawił się pierwszy materiał wideo związany z powstawaniem "Spectre", 24. obrazu o agencie 007. O pracy na planie opowiadają aktorzy Léa Seydoux i Dave Bautista, a także twórcy filmu. "Spectre" wejdzie do polskich kin 6 listopada.

Zdjęcia - Dave Bautista (3)