Darren Aronofsky

Synonimy:
Aronofsky Darren,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Darren Aronofsky (70)

 • Darren Aronofsky chciał obsadzić Joaquina Phoeniksa w roli Batmana

  Darren Aronofsky chciał obsadzić Joaquina Phoeniksa w roli Batmana

  "Batman: Year One" to jeden z projektów Darrena Aronofsky’ego, który nie doczekał się realizacji. W wywiadzie dla magazynu "Empire", reżyser zdradził, że jednym z powodów, dla których projekt nie doszedł do skutku było to, że on chciał, by rolę Batmana zegrał Joaquin Phoenix, ale nie zgodzili się na to szefowie studia Warner Bros.
 • Darren Aronofsky: O krok od szaleństwa

  Darren Aronofsky: O krok od szaleństwa

  Jeden z najoryginalniejszych współczesnych reżyserów czy mistrz pretensjonalizmu? Wrażliwy twórca czy histeryk bez wyczucia? Zależy od preferencji widza, ale jedno jest pewne - obok filmów Darrena Aronofsky'ego nie sposób przejść obojętnie. Twórca "Requiem dla snu" 12 lutego 2019 roku kończy 50 lat.
 • ​"Przedziwna planeta Ziemia" Darrena Aronofskyego

  ​"Przedziwna planeta Ziemia" Darrena Aronofskyego

  Przez dwa lata Darren Aronofsky "malował" kamerą portret niezwykłego miejsca, jakim jest nasza planeta. "Przedziwna planeta Ziemia" to niesamowita opowieść, która wyjaśnia, skąd wzięło się życie na Ziemi.
 • "mother!" przegrywa z "To"

  "mother!" przegrywa z "To"

  ​"To" Andresa Muschiettiego utrzymało się na pierwszym miejscu najpopularniejszych kinowych produkcji w Stanach Zjednoczonych. Tym samym nie dopuściło do wejścia na szczyt box-office'u horroru "mother!" Darrena Aronofskiego.
 • Darren Aronofsky chwali swoją partnerkę Jennifer Lawrence

  Darren Aronofsky chwali swoją partnerkę Jennifer Lawrence

  ​Darren Aronofsky pochwalił swoją partnerkę Jennifer Lawrence. Jak przyznał - największą jej zaletą jest nieustająca szczerość.
 • ​Jennifer Lawrence: Jestem sobą rozczarowana

  ​Jennifer Lawrence: Jestem sobą rozczarowana

  Film science-ficiton "Pasażerowie" z 2016 roku mógł pochwalić się wybitnie gwiazdorską obsadą. Odciętą od świata parę zagrali w nim Jennifer Lawrence i Chris Pratt - współcześni ulubieńcy widzów. Obraz jednak został oceniony nieprzychylnie.
 • Natalie Portman jako Jackie Kennedy

  Natalie Portman jako Jackie Kennedy

  To będzie duże aktorskie wyzwanie! Natalie Portman ("Czarny łabędź", "Kochanice króla", "V jak vendetta") zagra żonę prezydenta Johna F. Kennedy'ego - Jackie. Akcja filmu skupi się na następstwach zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych w listopadzie 1963 roku.
 • Darren Aronofsky- Biografia

  Darren Aronofsky, amerykański reżyser , scenarzysta i producent. Znany z filmów "Pi", "Requiem dla snu" czy "Zapaśnik". Jeden z najbardziej uznanych twórców amerykańskiego kina niezależnego.
 • Aronofsky zatrudnił Hopkinsa

  Aronofsky zatrudnił Hopkinsa

  Anthony Hopkins dołączył do obsady filmu "Noah", nad którym pracuje Darren Aronofsky. Legendarny aktor na planie spotka m.in. Russella Crowe'a, Jennifer Connelly i Emmę Watson.

Filmy - Darren Aronofsky (4)

 • "Pi" [trailer]

 • "Zapaśnik" [zwiastun]

 • "Noe: Wybrany przez Boga"

  Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji wszelkiego istnienia. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że to wiadomość wysyłana mu przez samego Stwórcę, który postanowił oczyścić świat ze zła. Noe otrzymuje ostatnią szansę ocalenia życia na Ziemi...
 • Demony i potwory baletu

  Akcja nowego filmu Darrena Aronofsky'ego, "Czarny łabędź", osadzona jest w świecie baletu. Jak mówi reżyser, jest to temat przepełniony symboliką, dotychczas mało eksploatowany w kinie.