Dariusz Szpakowski

Artykuły - Dariusz Szpakowski (58)

Zdjęcia - Dariusz Szpakowski (10)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Dariusz Szpakowski: Do przerwy 0:0
 • film.interia.pl
  Dariusz Szpakowski: Do przerwy 0:0
 • film.interia.pl
  Dariusz Szpakowski: Do przerwy 0:0
 • film.interia.pl
  Dariusz Szpakowski: Do przerwy 0:0
 • film.interia.pl
  Dariusz Szpakowski: Do przerwy 0:0

Filmy - Dariusz Szpakowski (9)

 • Euro 2020. Dariusz Szpakowski dla Interii: Belgowie potwierdzili aspiracje. Wideo

  - Belgowie, jak wczoraj Włosi potwierdzili aspiracje do tego, by walczyć o tytuł mistrzów Europy - mówi w rozmowie z Michałem Białońskim Dariusz Szpakowski. Komentator nie ukrywa, że jest pod wielkim wrażeniem ich gry.
 • Szpakowski dla Interii przed meczem Słowenia - Polska. Wideo

  Red. Dariusz Szpakowski z TVP, specjalnie dla Interii, mówi o swych odczuciach przed meczem Słowenia - Polska.
 • Telekamery 2017: Dariusz Szpakowski najlepszym komentatorem sportowym

 • Martyna Wojciechowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski i Maciej Musiał zwycięzcami 19. edycji plebiscytu "Telekamery"

  Po raz 19. wręczone zostały „Telekamery” – jedne z najważniejszych nagród przemysłu telewizyjnego w Polsce. Tym razem statuetki trafiły m.in. do Martyny Wojciechowskiej, Macieja Orłosia, Dariusza Szpakowskiego i Macieja Musiała. Najlepszymi aktorami ponownie zostali okrzyknięci Barbara Kurdej-Szatan i Michał Żebrowski. Czytelnicy „Tele Tygodnia” docenili także program rozrywkowy "Paranienormalni Tonight", serial „Ranczo” oraz serial fabularno-dokumentalny "Na sygnale". Nagrody przyznano w 11 kategoriach. W kategorii „Osobowość telewizyjna” – zdobywając 43 proc. głosów – zwyciężyła Martyna Wojciechowska. Podróżniczka nie kryje wzruszenia i podkreśla, że nagroda będzie ją mobilizować do dalszej pracy, wbrew wszelkim przeciwnościom losu. – Osobowość Telewizyjna. Cóż, zawsze chciałam dostać taką nagrodę przede wszystkim dlatego, że to nagroda za osobowość, nie za coś konkretnego, tylko za to, co sobą reprezentuję, jakie wartości niosą moje programy, kim jestem przez te wszystkie lata, kiedy jestem w mediach, a to już zaraz będzie 20 lat, więc całkiem spory dorobek – mówi Martyna Wojciechowska – Dziękuję, bo przecież to, co robimy, robimy dla widzów . To dzięki wam, waszemu wsparciu i zainteresowaniu wciąż mam energię, siłę i zapał do tego, żeby brać plecak i ruszać na kraniec świata i przywozić kolejne materiały . Dziennikarka przyznaje, że choć nadal zmaga się z poważną chorobą, to zrobi wszystko, by wrócić jeszcze „na kraniec świata”. Chce realizować kolejne odcinki swojego programu, poznawać ludzi, którzy mieszkają tysiące kilometrów od Polski i pokazywać ich codzienne życie.