Dariusz Smagorowicz

Artykuły - Dariusz Smagorowicz (27)

 • Walka o władzę w Ruchu Chorzów. Decyzje za tydzień?

  Walka o władzę w Ruchu Chorzów. Decyzje za tydzień?

  Nie tylko w Legii trwa walka o przejęcie sterów nad klubem. Podobna sytuacja ma teraz miejsce w Ruchu, po tym, jak nowym współwłaścicielem klubu został Janusz Paterman. Śląski biznesmen kupił pakiet 35 proc. akcji od byłego już właściciela Dariusza Smagorowicza.
 • Ruch Chorzów. Wielkie zmiany! Jest nowy współwłaściciel "Niebieskich"!

  Ruch Chorzów. Wielkie zmiany! Jest nowy współwłaściciel "Niebieskich"!

  Kolejny wielki zwrot w Ruchu! Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, pakiet prawie 35 proc. akcji 14-krotnego mistrza Polski przejął śląski biznesmen Janusz Paterman. Udziały w chorzowskim klubie kupił od byłego właściciela i prezesa - Dariusza Smagorowicza.
 • Ruch Chorzów. Zawiadomienie do prokuratury. Chodzi o klubową "eRkę"

  Ruch Chorzów. Zawiadomienie do prokuratury. Chodzi o klubową "eRkę"

  Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie złożyło w prokuraturze podejrzenie popełnienia przestępstwa przez byłego prezesa Ruchu Dariusza Smagorowicza. Chodzi o podejrzenie poświadczenia nieprawdy w dokumentach.
 • Ważą się losy Ruchu Chorzów. Dzisiaj wybory nowego prezesa

  Ważą się losy Ruchu Chorzów. Dzisiaj wybory nowego prezesa

  Ważny dzień dla klubu 14-krotnego mistrza Polski - Rada Nadzorcza Ruchu Chorzów ma dzisiaj wybrać nowego prezesa "Niebieskich". Jeśli nie dojdzie do nieoczekiwanych zwrotów, to nowym szefem 14-krotnych mistrzów Polski będzie szanowany śląski biznesmen Janusz Paterman. Razem z nim do klubu mają wrócić związani z Ruchem przed laty piłkarze, trenerzy i działacze.
 • Dariusz Smagorowicz zrezygnował. Ruch będzie miał nowego prezesa

  Dariusz Smagorowicz zrezygnował. Ruch będzie miał nowego prezesa

  Wielkie zmiany w klubie z Chorzowa! Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało nowych członków Rady Nadzorczej. Jak informuje oficjalna strona klubowa Ruchu, dymisję złożył też dotychczasowy prezes Dariusz Smagorowicz. W najbliższych dniach "Niebieskich" czekają rewolucyjne zmiany. Do Ruchu mają wrócić ludzie mocno związani z klubem, jak chociażby legenda "Niebieskich" Krzysztof Warzycha.
 • Wielkie zmiany w Ruchu. Smagorowicz złożył dymisję. Powrót Warzychy!

  Wielkie zmiany w Ruchu. Smagorowicz złożył dymisję. Powrót Warzychy!

  Stało się to, o czym w ostatnim czasie pisała Interia. Dariusz Smagorowicz nie będzie już prezesem Ruchu. Właśnie złożył dymisję na ręce przewodniczącego rady nadzorczej chorzowskiego klubu Aleksandra Kurczyka. To początek ogromnych zmian w chorzowskim klubie. Nowym prezesem ma być Janusz Paterman. W roli menedżera ma pracować legenda klubu Krzysztof Warzycha!
 • Wielkie kłopoty Ruchu. Utrzymają się za nich w Ekstraklasie?

  Wielkie kłopoty Ruchu. Utrzymają się za nich w Ekstraklasie?

  Siedem lat temu Cracovia zdołała sobie zapewnić utrzymanie się w Ekstraklasie tylko dlatego, że licencji nie otrzymał pogrążony w chaosie finansowo-organizacyjnym ŁKS Łódź. Teraz sytuacja może się powtórzyć. Problemy ma jeden z najbardziej zasłużonych klubów polskiej piłki, 14-krotny mistrz Polski, Ruch Chorzów.
 • Będą wielkie zmiany w Ruchu! Dni prezesa Smagorowicza policzone

  Będą wielkie zmiany w Ruchu! Dni prezesa Smagorowicza policzone

  Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, w najbliższych dniach dojdzie do zmiany prezesa Ruchu Chorzów. Ze stanowiska szefa, po czterech latach, zmuszony do odejścia zostanie Dariusz Smagorowicz. Wszystko z powodu fatalnej sytuacji finansowej 14-krotnego mistrza Polski oraz gigantycznej 18 milionowej pożyczki, którą w marcu zdecydował się udzielić chorzowski magistrat.
 • Mariusz Śrutwa ostro o władzach Ruchu: Ktoś powinien ponieś konsekwencje

  Mariusz Śrutwa ostro o władzach Ruchu: Ktoś powinien ponieś konsekwencje

  Były król strzelców Ekstraklasy i jeden z najlepszych zawodników "Niebieskich" w ostatnich latach, nie zostawia suchej nitki na obecnych władzach klubu z Chorzowa z prezesem Dariuszem Smagorowiczem na czele. - Z sygnałów dobiegających z klubu widać, że nic się nie zmienia. Dalej jest fajnie, przydarzył się taka, a nie inna sytuacja, ale dalej rządzimy - mówi Interii Mariusz Śrutwa, który jest też jednym z akcjonariuszy Ruchu.
 • Prezes Ruchu w opałach. "Klubowy znak musi wrócić do Chorzowa!"

  Prezes Ruchu w opałach. "Klubowy znak musi wrócić do Chorzowa!"

  Dla niego nie ma żadnej świętości! Prezes Ruchu Dariusz Smagorowicz zadłużył na 40 milionów klub i przerejestrował klubowy symbol do jednej z firm na Cyprze. Sytuacja z niebieską „eRką” nie jest do końca jasna. Chorzowscy radni, którzy wczoraj zdecydowali o przyznaniu klubowi 18 milionowej pożyczki, otwarcie mówią, że jeżeli potężny zastrzyk gotówki nie będzie odpowiednio zabezpieczony i jeżeli prezes Smagorowicz nie wywiąże się ze swoich zobowiązań, to o transferze pieniędzy nie będzie mowy.