Dariusz Mioduski

Artykuły - Dariusz Mioduski (91)

Filmy - Dariusz Mioduski (32)

 • Legia Warszawa. Dariusz Mioduski: Nie będziemy trzymać Karbownika na siłę. Wideo

  Z punktu widzenia jego dalszego rozwoju dobrze było, aby został jeszcze z nami przez jedną rundę. Do jego ewentualnego transferu podchodzimy na zasadzie, że teraz jest z nami, przygotowuje się do nowego sezonu, gra w europejskich pucharach, ale jeśli pojawi się dobra propozycja, to na siłę nie będziemy go zatrzymywać - mówi prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski
 • Legia Warszawa. Dariusz Mioduski: W Legii presja jest zawsze największa. Wideo

  To, że udało się nam zdobyć mistrzostwo Polski i dokończyć inwestycję budowy nowoczesnego ośrodka treningowego smakuje jeszcze bardziej. Niemal całe sportowe życie Legii będzie się toczyć w Książenicach - powiedział prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski podczas uroczystego otwarcia Legia Training Center pod Grodziskiem Mazowieckim.
 • Legia Warszawa. Dariusz Mioduski odpowiada Interii: Chcemy kupić czterech, pięciu piłkarzy. Wideo

  Nie chcę zdradzać nazwisk, ale wszyscy wiemy, że potrzebujemy napastnika, bramkarza. Mamy w zespole liczne kontuzje co mocno wpływa na nasze postrzeganie w okienku transferowym. Kontuzja Marko Veszovicia, który był naszym ważnym ogniwem powoduje, że chcemy pozyskać też prawego obrońcę. Myślimy również o skrzydłowym. Chcielibyśmy kupić czterech, pięciu nowych piłkarzy - odpowiada Interii prezes Legii warszawa Dariusz Mioduski.
 • Stefan Majewski dla Interii: Mioduski mnie zaskoczył. Wideo

  - Zaskoczyły mnie decyzje prezesa Legii Dariusza Mioduskiego. Wykazał się tym, że zaufał trenerowi Vukoviciovi. Na ogół jak coś w tym klubie nie szło, to była zmiana trenera. Wiadomo w jakiej sytuacji był "Vuko" pod koniec ubiegłego roku - mówi w rozmowie z Interią dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, w przeszłości trener między innymi Cracovii Stefan Majewski.