Dariusz Kordek

Artykuły - Dariusz Kordek (27)

 • Dariusz Kordek: Co robi i jak wygląda dziś?

  Dariusz Kordek: Co robi i jak wygląda dziś?

  Dariusz Kordek w latach 90. był prawdziwym, serialowym amantem! Gdy wydawnictwo Harlequin robiło swoje pierwsze reklamy, nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie on powinien wcielić się w kochanka idealnego.
 • Dariusz Kordek: "Na wieki wieków amant"

  Dariusz Kordek: "Na wieki wieków amant"

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 55 lat.
 • Nowy muzyczny program Polsatu "All Together Now": Ewa Farna na czele 100-osobowego jury

  Nowy muzyczny program Polsatu "All Together Now": Ewa Farna na czele 100-osobowego jury

  Jesienią Polsat pokaże nowy muzyczny show - będzie to o polska wersja formatu "All Together Now".
 • Dariusz Kordek: Łączyć aktorstwo z biznesem

  Dariusz Kordek: Łączyć aktorstwo z biznesem

  Po sukcesie musicalu "Bodo" Dariusz Kordek planuje produkcję kolejnych spektakli teatralnych i koncertów. Pod koniec kwietnia zorganizował koncert charytatywny na rzecz Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Twierdzi, że chce łączyć aktorstwo z biznesem, tak by zachowywać swobodę twórczą.
 • Dariusz Kordek: Każdy chce być zwycięzcą

  Dariusz Kordek: Każdy chce być zwycięzcą

  W ostatnim odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wcieli się w wielką gwiazdę muzycznego kina. Poprzeczkę zawiesił wysoko, bo jego występy komentują dzieci. Na widok metamorfozy taty mówią np. "Taki śmieszny potwór".
 • Dariusz Kordek: Sprawdził się jako kobieta

  Dariusz Kordek: Sprawdził się jako kobieta

  Przebrany za dojrzałą Murzynkę wyśpiewał wygraną w drugim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Charakteryzacji pozbywał się przez kilka dni.
 • Dariusz Kordek: Kłopotliwa decharakateryzacja

  Dariusz Kordek: Kłopotliwa decharakateryzacja

  ​Jedną z gwiazd piątej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest Dariusz Kordek. Jaki aspekt pracy przy tym show uważa za najbardziej kłopotliwy? Pozbywanie się charakteryzacji. Jej elementy znajduje na ciele i włosach jeszcze kilka dni po występie.
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Oni wystąpią w piątej edycji?

  "Twoja twarz brzmi znajomo": Oni wystąpią w piątej edycji?

  Serwis Jastrzabpost.pl ujawnia nazwiska wszystkich uczestników piątej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • Dlaczego warto być dojrzałym ojcem?

  Dlaczego warto być dojrzałym ojcem?

  Jak doświadczenie i życiowa wiedza wpływają na wychowanie dziecka w późnym wieku? Na te pytania w "Dzień Dobry TVN" odpowiedzieli aktor Dariusz Kordek, który ojcem został w wieku 37 i 48 lat oraz trener i sędzia Andrzej Supron, któremu dzieci rodziły się, gdy miał 25, 29, 37 i 49 lat. - Nie jest mi żal, że muszę zrezygnować z czegoś dla dzieci. Zwrot energii, który się od nich otrzymuje jest niesamowity - powiedział Ko
 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

Filmy - Dariusz Kordek (4)

 • Dariusz Kordek: Łączyć aktorstwo z biznesem

 • Dariusz Kordek hollywoodzkim celebrytą!

  "Deszczowa piosenka" w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego to nowy musical przygotowywany przez stołeczny Teatr Muzyczny Roma. Główną rolę Dona Lockwooda - gwiazdora filmu niemego - gra w nim Dariusz Kordek. Twórcy spektaklu zapowiadają, że będzie wesoło i tanecznie - a w przypadku widzów siedzących w pierwszych rzędach także... mokro!
 • "Zrobiłem to dla syna"

  Wiedząc, jakie emocje wyzwala u mojego synka widok taty na scenie, postanowiłem sprawić mu radość - Dariusz Kordek wyjaśnia jeden z powodów, dla których zdecydował się na udział w "Tańcu z gwiazdami".
 • Dariusz Kordek w ostrej wersji

  "Myślę, że narodzi się jakaś tradycja, żeby takie występy - pół żartem, pół serio - w Opolu organizować" - powiedział Dariusz Kordek w rozmowie z INTERIA.PL.