Dariusz Dziekanowski

Artykuły - Dariusz Dziekanowski (46)

Filmy - Dariusz Dziekanowski (16)

 • Dariusz Dziekanowski dla Interii: Bayern jest w komfortowej sytuacji. Wideo

  Myślę, że Chelsea będzie chciała zaskoczyć Bayern na początku spotkania. Jeśli chodzi o Roberta Lewandowskiego to jest w znakomitej dyspozycji. Dla Napoli w składzie z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem to najlepszy moment, żeby pokonać Barcelonę - mówi w rozmowie z Interią ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski i były napastnik Legii Warszawa Dariusz Dziekanowski. Dziś do Polsatu Sport wraca futbol w najlepszym wydaniu, czyli Liga Mistrzów.
 • Dariusz Dziekanowski dla Interii o Superpucharze Polski: To będzie wielki mecz. Wideo

  W Legii zadebiutuje Artur Boruc, być może zagra też Rafael Lopes. Chciałbym, żeby był to atrakcyjny mecz, żeby kibice byli zadowoleni - mówi w rozmowie z Interią ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski i były napastnik Legii Warszawa Dariusz Dziekanowski. W niedzielę Legia Warszawa podejmie Cracovię w meczu o Superpuchar Polski. Transmisja w Polsacie Sport od godz. 19.
 • Dariusz Dziekanowski dla Interii o szansach Legii w pucharach: To co pokazała w lidze może być za mało. Wideo

  Mam nadzieję, że Legia zaskoczy czymś miłym i będziemy myśleć bardzo poważnie o jej szansach w europejskich pucharach - mówi w rozmowie z Interią ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski i były napastnik Legii Warszawa Dariusz Dziekanowski.
 • Dariusz Dziekanowski dla Interii: Vuković musi się nauczyć pracować z gwiazdami. Wideo

  Aleksandar Vuković to na pewno bardzo ambitny trener, ale musi się nauczyć pracować z gwiazdami. Myślę, że popełnił błąd chociażby w przypadku Carlitosa sadzając go w meczach o stawkę na ławce rezerwowych. Czy dogadają się Borucem? Nie wiem. To jest kwestia profesjonalizmu. Vuković często mówi o legijnym DNA. Nie wiem co będzie jeśli swoje DNA pokaże Artur Boruc. Myślę, że jedna ze stron będzie się czerwieniał. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie - mówi w rozmowie z Interią ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski i były napastnik Legii Warszawa Dariusz Dziekanowski.